fib.net - firmalar işte burada
Evden Eve Nakliyat
Firmamız evden eve nakliyat hizmetini tamamen profesyonel şekilde deneyimli personeller ile sunmaktadır. Firmamız sürekli olarak sektörel gelişim ve imkânları takip ederek daha da gelişme sağlamaktadır. Firmamız edindiği bu gelişimler ile müşterilerine daha uygun fiyat ile nakliyat hizmeti sunmaktadır. 


            Firmamız eşyaları en uygun bir şekilde araca yükler ve düzenler. Eşyaların yapısına göre en uygun koşullarda darbeye dayanıklı olacak şekilde paketleme işlemini yapmaktayız. Eşyaların yapı özelliklerine göre parça parça olacak şekilde kolilere yerleştirilerek paketlenir. Eşyalar en kolay şekilde taşınacak bir hale getirilerek taşınır. Bu sayede zamandan ve bütçeden tasarruf imkânı sağlanmaktadır.  

            Firmamız eşyalarınızı çok büyük bir özen ile taşıdığından, sizin aklınızın eşyalarınızda kalmasını engellemektedir. Firmamız; mobilyaları, beyaz eşyaları, küçük eşyaları, büyük ve ağır eşyaları hepsini büyük bir dikkat ile taşımaktadır. Firmamız tüm eşyaların taşınması için uygun bir taşıma tekniği kullanmakta olup, bu doğru teknikler doğrultusunda uygun taşıma ekipmanları kullanmaktadır. 

            Firmamız güvenilir hizmet sağlama garantisi vermektedir. Bu durumdan dolayı hizmetin her aşamasında son derece titiz davranarak hareket etmektedir. Firmamız eşyaların taşınması işlemi için gerekli olan tüm planı yaparak hareket etmektedir. Firmamız eşyaların en küçük bir zarar görmesini engelleyerek, kaybolmasına fırsat vermeden, titizlik ile taşınma işlemini gerçekleştirmektedir. 

            Firmamız eşyaları istenilen yerden alarak en kısa zamanda yeni yerine ulaştırıp yerleştirmektedir. Bu sayede hayatınızda hiç bir aksama olmadan hayatınıza kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. Firmamız taşıma öncesinde, taşıma sırasında ve en son yerleştirme aşamasında sürekli bir şeklide planlı olarak hareket etmektedir. Taşıma işlemleri için en uygun aracı seçerek eşyaların zarar görmesini engellemektedir. Uygun hacim ve büyüklüğe sahip araçlar ile taşıma işlemlerini gerçekleştirmekteyiz. Taşıma bitiminde tüm eşyaları sizin isteklerinize göre yerleştiriyoruz.

            Alanında uzman olan kişiler tarafından eşyaların kurulumunu gerçekleştiriyoruz. Beyaz eşyaların kurulumun tamamladıktan sonra çalışıp çalışmadıklarını kontrol ederek herhangi bir sorun yaşanmasını engellemekteyiz. Eşyaların tüm kurulumu bittikten sonra tüm evin kontrolü yapılarak anahtar teslimi yapmaktayız. Tüm bu detaylı ve özenli hizmeti müşteri memnuniyetini esas alarak yapmaktayız. Sektörün öncüsü olan firmamız en kaliteli ve uygun hizmeti sunmaktadır. 

fib.net - firmalar işte burada Sosyal Medyada Biz
Copyright 2017 fib.net
Tüm Hakları Saklıdır.
Güvenli Alışveriş

Gizlilik Politikası Kullanım Koşulları
Yenilik Habercisi
Bültenimize kayıt olup tüm
kampanya ve yeniliklerden
haberdar olun !
Bize Ulaşın

Maltepe / İstanbul
Çok Yakında
[email protected]