fib.net - firmalar işte burada

Eyüp Araç Kaplama

Bu alanda hizmet mi veriyorsunuz? Ücretsiz olarak kayıt et.
Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
Eyüp Araç Kaplama Giydirme


            Kaporta özellikleri bakımından birinci sınıf bir araç, her zaman tercih edilir. Gösterişli ve göz kamaştırıcı kaporta özelliklerine sahip bir araç için, en iyi tercih araç kaplama işlemleridir. Firmamız, gerek reklam giydirme olsun gerekse kaplama olsun, gerekli tecrübeye sahiptir. Aracınızın bütün bölümlerine istediğiniz giydirme işlemini kolaylıkla gerçekleştirebiliriz. Aynı zamanda folyo ile kaplama işlemlerini de gerçekleştiren şirketimiz, metaliğe benzeyen, plastiğe benzeyen ve tırtıklı folyo malzemelerini, kolaylıkla kaplamaktadır.

Sağlam ve Estetik

            Bu kategoride en çok sorulan soru, ‘araç kaplama dayanıklı mı?’ sorusudur. Plastik, mat ve metalik özellikleriyle tercih edilen bu kaplama işlemleri, suya, soğuğa, sıcağa ve diğer doğal etkenlere karşı dayanıklıdır. Sağlam ve estetik özellikleriyle, gerek aracın komple kaplanması olsun, gerekse reklam yazıları olsun, dayanıklı malzemeler tercih edilmektedir. Aracınızın için genel veya kısmı araç kaplama işlemi yaptıracağınız zaman, şirketimizin bu konuda profesyonel çözüm yöntemleriyle hareket eden ustalarını tercih edebilirsiniz. Ustalarımız, bu işlem için en kaliteli folyoları kullanmaktadır. Metal gibi parlayan ve metalle kaplanmış hissi veren kaplamalar, mat ve tırtıklı kaplamalar, kataloğumuzda bulunan kaplamalardır. Bu katalogda bulunan seçenekleri tek tek inceleyebilirsiniz. Aracınız için bilgisayarda da sanal çalışma yapabiliriz. Bu sanal çalışma sayesinde, en iyi kaplama seçeneklerini elde edebilirsiniz.

Ustalık Farkı

            Kaliteli kaplama işlemlerinin en önemli unsuru, şüphesiz kaplama işindeki ustalıktır. Kaplama işlemindeki ustalık, aracın genelinde fark edilir. Köşelerdeki kıvrımlar, girinti ve çıkıntılardaki kusursuz teknikler, kaplama işleminin ustalığını ortaya koyan özelliklerdir. Kaplama işlemlerinde, aracın dizayn ve tasarım özellikleri dikkate alınmaktadır. Özellikle kaportanın kıvrımları, kaplamanın başarılı olması için dikkatli bir şekilde incelenmektedir. En iyi iki renk seçenekleriyle gerçekleştirilen kaplama işlemleri, her zaman için konusunda deneyimli ustalıkla gerçekleşmektedir. Aracınız için kaplama işlemlerini, dört mevsim gerçekleştiriyoruz.

fib.net - firmalar işte burada Sosyal Medyada Biz
Copyright 2017 fib.net
Tüm Hakları Saklıdır.
Güvenli Alışveriş

Gizlilik Politikası Kullanım Koşulları
Yenilik Habercisi
Bültenimize kayıt olup tüm
kampanya ve yeniliklerden
haberdar olun !
Bize Ulaşın

Maltepe / İstanbul
Çok Yakında
[email protected]