fib.net - firmalar işte burada

Eyüp Asansör Bakım Arıza Tamir

Bu alanda hizmet mi veriyorsunuz? Ücretsiz olarak kayıt et.
Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok

Asansörün günlük hayatımızda bize vermiş olduğu kolaylığı her daim hissetmekteyiz. Üst kata merdiven kullanmak yerine asansörle çıkmaya, eşya taşırken merdiveni kullanmak yerine asansör sayesinde üst kata kolayca taşıyarak çıkmamıza, alışveriş merkezlerinde yük asansörleri ile kolayca tüm eşyaları üst kata ya da aşağı kata indirmede, hastayı sedye yardımıyla kolayca hatasız bir şekilde taşımaya ya da güzel bir tatil köyünde diş bölgesi çamdan konforlu bir asansör sayesinde manzara eşliğinde göze hitap ederek üst katlara ya da aşağı katlara inmemizi sağlamaktadır. Firmamız olarak, asansör yedek parça, asansör bakım ve onarım, asansör servisi, asansör montajı, asansör kabinleri, asansör kapıları, asansör periyodik bakım hizmetlerini her daim eksiksiz hizmet vermekteyiz.

İstanbul Eyüp asansör bakım arıza ve tamir firması olarak sizlere güvenilir bir asansör hizmeti sunmaktayız. Kaliteli işçilik ve uzman kadro ile çalışmakta işimizi şansa asla bırakmamaktayız. Asansör yönetmeliklerine göre hareket edip etik kurallar çerçevesinde hizmetin en iyisini vermek için her gün çabalamaktayız. Asansör arızası ile binalarda kim sorumlu ise asansör ile ilgili genel bilgileri ve bu güne kadar asansörün hangi arıza hatalarını verdiğini çalışan ekibe yardımcı olması adına bilmesi gerekmektedir. Yetkili kişinin bilgisi dâhilinde istekleri doğrultusunda asansör tamirini, bakımını ve montajını yapmaktayız. Asansör çalışmalarımızı dikkatle ve titizlikle yapmakta en küçük bir hataya sebep vermemek adına bakım, arıza ve tamirini bu bilinçle yapmaktayız. Müşteri memnuniyetini hep göz önünde bulundurarak işimizi yapıyoruz. Müşterilerimizin memnun olması bizim işimizin iyi yaptığının bir kanıtıdır. Profesyonel ekibimize son derece güvenmekte ve arkasında durmaktayız. Gereken tüm özeni çalışmalarımızda göstermekte ve profesyonel teknik ekibimizle elimizden gelenin en iyisini yapıyor ve yapmaya da devam edeceğiz. Asansörün taşıma özelliğine göre çeşitleri bulunmaktadır. Bunlar; insan, hasta, yük, servis, panoramik, hidrolik ve makine dairesiz asansörleridir.

Tüm standart belgeler, kaliteli orijinal malzemeler, deneyimli uzman kadro ile yaptığımız işin hakkını vermekteyiz. Asansör işlerinde yapılan en küçük hatanın tehlike arz ettiğinin bilincinde olduğumuzdan tüm ince ayrıntıyı gözden geçirerek tekrar tekrar kontroller yapmakta bu sebepten de gereken garantiyi müşterilerimize sağlamaktayız. Firmamızla çalışın ve güvende kalın.

fib.net - firmalar işte burada Sosyal Medyada Biz
Copyright 2017 fib.net
Tüm Hakları Saklıdır.
Güvenli Alışveriş

Gizlilik Politikası Kullanım Koşulları
Yenilik Habercisi
Bültenimize kayıt olup tüm
kampanya ve yeniliklerden
haberdar olun !
Bize Ulaşın

Maltepe / İstanbul
Çok Yakında
[email protected]