fib.net - firmalar işte burada

Eyüp Bilgisayar Laptop Tamiri

Bu alanda hizmet mi veriyorsunuz? Ücretsiz olarak kayıt et.
Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok

Bilgisayarlar ve Laptoplar günlük yaşantımızda o kadar çok önemi var ki, yaşadığımız döneme de damgasını vurmuştur. Teknolojinin hızlı gelişimi sayesinde bugün dünyayı önümüze seriyor. Günlük yaşantımızda da çok fazla gerek duyduğumuz bilgisayar, laptop, notebook, tablet gibi teknolojik cihazlara teknolojiyle ilerlemesi ile birlikte iş hayatımızda ve özel hayatımızda daha çok ihtiyaç ve bağlılık duymaktayız.

Hayatımızın bu kadar içinde olan bilgisayar ve laptoplar kullanımından ziyade arıza ve bunun sonucunda doğan onarım, bakım ve tamir konusuna gelecek olursak o noktada İstanbul Eyüp Bilgisayar ve Laptop Tamirinde bizler sizlerin hizmetinizdeyiz. Marka gözetmeden teknik destek, bakım, onarım hizmeti, tamir, malzeme temini ihtiyaçlarını tek çatı altında toplayarak servisimiz hizmet kalitesini yükseltmek amacı ile sektöre yıllarını vermiş deneyimli ekibimiz ile hizmetinize hazırız.

Bilgisayar ve laptop tamirinde kendimize olan güvenimiz minimum hata maksimum memnuniyetle işimi yapmamızdır. Bilgisayar bakım, onarım, teknik servis hizmetlerimiz uygun fiyata kaliteli hizmet anlayışı ile garantili bir şekilde yapılır. İşimizi ekonomik ve zamanında yaparak sektörde güven sağlıyoruz. Bilgisayar arızalarını çoğunlukla yerinde çözen yerinde hizmet verdiğimiz bir yana bireysel ve kurumsal olarak birçok kullanıcıya bilgisayar, laptop tamir, bakım, onarım, format, yazılım yükleme, data veri kurtarma, alanları içerisinde uzman teknik elemanlarıyla sizlere kusursuz hizmet sunmaktayız.

Amacımız marka ayırdım etmeden koşulsuz müşteri memnuniyeti, bilgi ve beceri yelpazemizi artırarak planlı ve kaliteli hizmet sunabilmektedir. Geniş hizmet yelpazemiz ve sorunsuz iş teslim ediyor olmamız ile başta İstanbul Eyüp olmak üzere daha sonra tüm Türkiye genelinde hizmet sunmaktayız. Servisimiz bu vizyon ve misyonla başlamış olduğu sektörümüzde en hızlı, en kaliteli ve Türkiye koşullarında en uygun maliyetle tamir, onarım ve bakım işlerinde Eyüp Bilgisayar ve Laptop tamirinde en iyisi olduğumuz doğrudur. 

fib.net - firmalar işte burada Sosyal Medyada Biz
Copyright 2017 fib.net
Tüm Hakları Saklıdır.
Güvenli Alışveriş

Gizlilik Politikası Kullanım Koşulları
Yenilik Habercisi
Bültenimize kayıt olup tüm
kampanya ve yeniliklerden
haberdar olun !
Bize Ulaşın

Maltepe / İstanbul
Çok Yakında
[email protected]