fib.net - firmalar işte burada

Eyüp Boyacı

Bu alanda hizmet mi veriyorsunuz? Ücretsiz olarak kayıt et.
Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok

Türkiye’nin en iyi boyacı ustalarının burada olduğunu iddaa ediyoruz. Kaliteli hizmet anlayışımızın yanında hızlı iş teslimi ve kesin memnuniyet bizim firmamızdan sorulur. Yaptığımız işleri sıralamak zor olduğundan kısaca tadilatta A dan Z ye bütün hizmetleri vermekteyiz diyebiliriz. Alçı, boya, kara sıva, fayans, duvar, bölme alçıpan asma tavan, izalasyon, ısı yalıtım, montalama, elektrik, tesisat, mermer, vb Hizmetlerde öncüyüz. Güler yüzlü ekibimiz sizleri dinleyerek yapmak istediğiniz tüm yeniliklerin planlamasını yaparak sizlere sunmaktadır. Fiyatlarımızda en uygun fiyatlandırmalar yer almaktadır.

Bizleri ziyaret ettiğinizde aklınızda olan her şeyin gerçekleşeceğini bilin. Evinizin her hangi bir yerinden tutun komplesine, iş yerinizin her hangi bir yerinden komplesine yapılacak değişikliklerde, işinde uzman boyacı ustalarımızla görüşmeniz yeterli olacaktır. Dekorasyon kişilerin zevkine, tutkularına göre değişir. Farklı renk seçenekleriyle evinizin her köşesi şenlenir. Sizin istek ve arzularınıza göre yapılan seçimler doğrultusunda evinize yeni bir soluk getirmek bizim en keyif aldığımız noktadır. Klasik sevenler için boyanın dışında desenli duvar kağıtları önerilebilir. Her konuda farklı deneyimli olan ustalarımızdan duvar kağıdı ustalarının yapmış olduğu işler insanı farklı bir dünyaya götürmektedir.

 Herkes boyacı ustası, duvar kağıdı ustası ya da başka bir usta olamaz. İnsanların zaman içerisinde aldığı eğitimler ve tecrübeler onları tam usta yapar. Bizlerle çalıştığınızda işinin ustalarıyla iş yapmış olacaksınız. Yaptıracağınız işlerden memnun olmak ve arkanızı düşünmek istemiyorsanız telefon numaralarımızdan bizlere ulaşın.

fib.net - firmalar işte burada Sosyal Medyada Biz
Copyright 2017 fib.net
Tüm Hakları Saklıdır.
Güvenli Alışveriş

Gizlilik Politikası Kullanım Koşulları
Yenilik Habercisi
Bültenimize kayıt olup tüm
kampanya ve yeniliklerden
haberdar olun !
Bize Ulaşın

Maltepe / İstanbul
Çok Yakında
[email protected]