fib.net - firmalar işte burada

Eyüp Çatı Yapım ve Tadilatı

Bu alanda hizmet mi veriyorsunuz? Ücretsiz olarak kayıt et.
Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok

Çatı yapımında birçok malzeme kullanılmaktadır. Şirketimizde her zaman en uygun malzemeler kullanılmaktadır. Ahşap çatı ile ilgili aklınıza ne gelirse gelsin hepsini yapıyoruz. Çatı bakımı ve çatı yapımlarıyla ilgili olarak her zaman hizmet vermekteyiz. Siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarına cazip fiyatlar ve uygun ödeme koşullarında yardımcı oluyoruz. Yapmış olduğumuz her işe garantimizi koyarız. Zamanında ve hızlı şekilde yaparız işlerimizi her daim kaliteli malzeme kullanıyoruz. Tercih ettiğiniz çatı modeline göre çatı modeline deprem ve imar yönetmeliğine göre oluşturulur sizin isteğiniz ve kurallara göre çalışmalar yapıyoruz.

Şirketimizin prensipleri: ücretsiz keşif, uygun fiyat, kaliteli malzeme, kaliteli işçilik, müşteri memnuniyeti, garantili iş gibi şeylere hassasiyet göstermeye dikkat ederiz.

İstanbul Eyüp çatı yapımı ve tadilat şirketi olarak çatı yapımında konutlarınıza hiç zarar vermeden çalışıyoruz. En önemli faktörlerden biri sudur ve konutlarda yağmur, kar, toprağın nemi, zemindeki yer altı suyu gibi sorunları en iyi şekilde düzen vererek yapıyoruz. Çatınıza tamir yaptırmanın bir çok nedeni vardır. Yangın nedenlerden biri, üs kat daire hasar vermesi, ısı yalıtım ve enerji verimliliğini düşürür. Uygun çatı yalıtımını sağlamak için deneyimli bir çatı ustası gerekmektedir.

Çelik çatı hizmetini sorunsuz sunan firmamız yapılacak olan çelik kapı hakkında büyük bir tecrübe geçmişine sahiptir. Gerçekleştirmiş olduğumuz referans hizmetlerine bakarak çelik çatı sektöründeki aktif faaliyetlerimizi görebilirsiniz. Çelik çatı yapımında var olan ağırlığına yük oluşturup deprem gibi önüne geçilemez olan afetlere en iyi dayanıklılığı sağlayan ve en dayanıklı olan çatı tipidir. Görüntüsü ile de estetik kaplama ve çatı görünüm tipine göre daha teknolojik bir şekilde kaliteyi sembolize eden bir çatı tipidir. Yapmış olduğumuz çatıların sağlamlığı ile de fark yaratırız.   

fib.net - firmalar işte burada Sosyal Medyada Biz
Copyright 2017 fib.net
Tüm Hakları Saklıdır.
Güvenli Alışveriş

Gizlilik Politikası Kullanım Koşulları
Yenilik Habercisi
Bültenimize kayıt olup tüm
kampanya ve yeniliklerden
haberdar olun !
Bize Ulaşın

Maltepe / İstanbul
Çok Yakında
[email protected]