fib.net - firmalar işte burada

Eyüp İphone Tamiri

Bu alanda hizmet mi veriyorsunuz? Ücretsiz olarak kayıt et.
Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok

İphone cihazlarınızın başına gelebilecek (düşme, çarpma v.b. gibi) tüm sorunlarınızın çözüm adresi olmaktayız. İstanbul Eyüp İphone tamir ve teknik servisi olarak firmamız Türkiye’nin güvenilir, % 100 başarılı, yetkili ve kaliteli cep telefonu teknik servisiyiz.  Hizmet verdiğimiz İphone cihazlarımızın bakım, onarım ve tamir alanındaki hızlılığımız müşterilerimizden almış olduğumuz övgülü geri dönüşler firmamızı daha geniş bir ağa yayılmamızı ve güçlenerek yolumuza devam etmemizi sağlamaktadır.

İphone arızalardan bazıları LCD ekran değişimi, kulaklık soket arızası, zil sesi gelmemesi, görüntü olmaması veya gelip gitme, telefonunuzun açılmaması ya da açıldığı zaman durduk yere kapanması, kamera çekmemesi, dokunmatiğin işlememesi, telefonun görüntüsünün donması, pil değişimi, mikrofon sorunu, Wi-Fi sorunu, açılmama sorunu, ana kart onarımı v.b. gibidir.

İsteyerek severek ve beğenerek hevesle aldığınız cihazlarınızı birçok sebepten dolayı arıza oluşması siz müşterilerimizi üzmüş olsa da firmamız sizlere telefonlarınızı ilk gün ki gibi olacağına garanti vermektedir.  Sizlerden tek istediğimiz telefonunuzun arıza yaptığında müşteri temsilcimizi aramanızdır. Tüm bilgiler teknik servise aktarılır. Bilgiler alındıktan sonra arıza onayı alınıp kişinin adresine göre cihaz gönderimi istenmektedir. Eğer kişi kuryelerimizin gittiği güzergâh üzerinde değil ise firmamızın ücretsiz karşı ödemeli kargomuzla adresimize teslim etmeleri bildirilmektedir. Kargodan gelen telefonunuz arızaları tespit edildikten sonra sorun çözülüp test işlemlerinden geçerek telefonunuz artık sizlere kavuşmak için hazırdır.  Teknik servisimiz çok yönlü çalışmalar yapmaktadır. Bu çalışmalardan biride mobil uygulamamızdır. Kısacası donanımlı teknik servisin ekran değiştirme veya cam değiştirme gibi bulunduğunuz adreste hiç yerinizden kıpırdamadan İphone cihazınızı yaptırmanız demektedir.

Yaptığımız işlerde her zaman güven, özveri, akılcılık, dürüstlük ilkesine dayanan bir firmayız. Çalışanlarımızda profesyonel işlerinde uzman eğitimleri tam hizmette sınır tanımamaktadırlar. İstanbul Eyüp İphone tamir ve teknik servisi İphone cihazlarınız için bir numara teknik servisiyiz.    

fib.net - firmalar işte burada Sosyal Medyada Biz
Copyright 2017 fib.net
Tüm Hakları Saklıdır.
Güvenli Alışveriş

Gizlilik Politikası Kullanım Koşulları
Yenilik Habercisi
Bültenimize kayıt olup tüm
kampanya ve yeniliklerden
haberdar olun !
Bize Ulaşın

Maltepe / İstanbul
Çok Yakında
[email protected]