fib.net - firmalar işte burada

Eyüp Jant Düzeltme

Bu alanda hizmet mi veriyorsunuz? Ücretsiz olarak kayıt et.
Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok

Jantlarda hafi alaşımlı oluşan demir jantlar diğer jantlara göre daha geç ısınır ve daha çabuk soğur. Jantların işlevinden ayrı şekilde estetik olarak da görünmektedir. Estetik görünen jantlar için birçok Pazar var olmaktadır. O kadar geniş bir açısı var ki jant modellerinin her kese uyum sağlayacak olan modeller vardır. Jant modellerinde orijinal olarak da birçok model var olmaktadır. Jant seçimi yaparken orijinal olan parçayı almakta fayda var. Magnezyum alaşımlı olan jantları hassas şekilde kumlamak gerekir. Aynı zamanda da temiz tutmak gerekir. Magnezyum alaşımlı jantlar alüminyum alaşımlı jantlara göre hafif olmakta ve çok hafif olmaktadır.

Jant kumlama şekli genellikle hasarı çok olan jantlarda kullanılmaktadır. Kumlama işlemi ile birlikte birçok makine işlemini de ustalarımız sayesinde çok kolay şekilde yapmaktayız. Kumlama yapıldığı zaman da boyama işlemine de gerek kalmaz. Kumlama yapılmış olan jantlar boya ya da başka hiçbir işlem yapmanıza gerek kalmadan kullanma şansı var olmaktadır. Bu işlem sayesinde yapılmış olan işlemleri net gösterir ve kusursuz bir hale gelmektedir. Jantların her bir işlemi yapılırken çalışmalarda çok hassas şekilde çalışılmaktadır. Bu işlemler arasında yapılan kumlama işleminin süresi yaklaşık olarak üç saat olmakta bu zaman sarfında bütün işlemler ile birlikte sizlere hazır hale getiriyoruz.

Zaman geçtikçe bazı etkenlerden dış yüzü kaplı olan jantlar bozulmalar deforme olabilir bu durumda jantın yüzü temizlenerek ve bazı teknik çalışmalardan sonra düzeltilebilir. Yapılacak olan işlemlerden birisi kumlama işlemi olmaktadır hassas şekilde çalışılarak kumlama tekniği ile yepyeni ve pürüzsüz hale gelmekte ve ilk günkü gibi parlak ve dikkat çekici olmaktadır.

İstanbul Eyüp Jant Düzeltme & Kaynak işlemlerinden jantların bazıları ise hassas çalışmalar sonrası yepyeni hale gelmektedir. Bazı zamanlarda ise jantları yeni hale getirmek için mutlaka kaynak yapılması gerekir. Kaynak yapılarak kırık veya eğilmeler yaşanmış olan yerler çatlama olmuş olan yerler de etkili bir işlem olmaktadır. Bu şekilde oluşmuş olan sorunlarda jantlara yapılan kaynak işlemi hemen yenisini almaktansa jantı yepyeni bir hale getirmek mümkün olmaktadır. Servisimizde yapılan bütün işlemlerde ustalarımız sayesinde her daim başarılı işleri sizlere sunmaktayız. Siz değerli müşterilerimizi günlerce bekletmeden her işlemi başarı ile yapıp sizlere en kısa zaman da teslim ederiz. Servisimiz kapsamında çalışan bütün çalışanlarımız sayesinde yapmış olduğumuz bütün işlemlere her zaman büyük özen ile yapılmaktadır.

fib.net - firmalar işte burada Sosyal Medyada Biz
Copyright 2017 fib.net
Tüm Hakları Saklıdır.
Güvenli Alışveriş

Gizlilik Politikası Kullanım Koşulları
Yenilik Habercisi
Bültenimize kayıt olup tüm
kampanya ve yeniliklerden
haberdar olun !
Bize Ulaşın

Maltepe / İstanbul
Çok Yakında
[email protected]