fib.net - firmalar işte burada

Eyüp Koltuk Döşeme

Bu alanda hizmet mi veriyorsunuz? Ücretsiz olarak kayıt et.
Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok

Evlerimizin ya da mekânlarımızın olmazsa olmazı koltuklarınızın eskimesi ve yıpranması sonucu döşeme ve kaplama yapmaktayız. Firmamız tarafından yapılan döşeme kaplama uzun ömürlü ve dayanıklı olmakta ve yapılan işlem sırasında kaliteli malzemeler kullanmaktayız.

Döşeme kaplama işlemini koltuklarınıza daha önce yaptırmadıysanız bu iş ile ilgili bilginiz yoksa kumaş türlerinden anlamıyorsanız, hangisi kaliteli malzeme ya da hangisi daha kullanışlı, kaliteli ve dayanıklı kumaşlar bilmiyorsanız kumaş seçme konusunda bilgi sahibi tanıdığınız birisinden size yardımcı olmasını isteyebilir ya da firmamıza başvurabilirsiniz.

Koltuk renk ve model tercihinizi iyi yapmanız gerekmektedir. Çünkü odanızdaki duruşu renk uyumu önemlidir. Bu konuda renk ve model kataloğumuzdan yararlanabilir ve odanıza uygun olan desenleri beraber seçim yapabiliriz. Beraber seçtiğimiz modelleri iş bitimi aşmasından sonra uyumunu görmek bizi mutlu etmektedir.

Firmamız tarafından defolu, hatalı dikiş, istenilen renk yerine bir ton fark olması, kumaşlarda kısa sürede bozulma gibi sorunlara karşı firmamız garanti vermektedir. Koltuklarınızı ya da mobilyanızı evinizden almaktayız ve iş bittikten sonra eve teslim etmekteyiz. Bu aşamada nakliye ücreti talep etmemekteyiz.

Koltuklarınızın döşeme kaplama işinde acele karar vermeyin. Bu sektörde birçok firma kaliteli ve kalitesiz kumaşlar ve işçiliğinde önemli olması nedeniyle birkaç firmayla görüşüp fikir ve fiyat konusunda bilgi almakta fayda vardır.

Koltuklarınızı bizlere teslim ettikten sonra yapım aşamasında atölyemizi ziyaret ederek koltuk döşeme esnasında mobilyalarınızı görebilir ve yapım aşamasını takip edip bilgi alabilirsiniz. Koltuklarınızın tüm aşamaları bittikten sonra adresinize teslim edilir. Teslim aldıktan sonraki aşamada oluşabilecek sorunlar oluşursa bizlerden destek alabilirsiniz.

Sizlerde koltuklarınızdan sıkıldıysanız, konforundan ya da görüntüsünden hoşnut değilseniz İstanbul Eyüp koltuk döşeme kaplama firmamıza başvurabilirsiniz. 

fib.net - firmalar işte burada Sosyal Medyada Biz
Copyright 2017 fib.net
Tüm Hakları Saklıdır.
Güvenli Alışveriş

Gizlilik Politikası Kullanım Koşulları
Yenilik Habercisi
Bültenimize kayıt olup tüm
kampanya ve yeniliklerden
haberdar olun !
Bize Ulaşın

Maltepe / İstanbul
Çok Yakında
[email protected]