fib.net - firmalar işte burada

Eyüp Oto Servis

Bu alanda hizmet mi veriyorsunuz? Ücretsiz olarak kayıt et.
Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok

Neredeyse temel ihtiyaçlarımızdan olan araçlarımız da oluşabilecek bir hasar tüm düzenimizi alt üst edebilir. Hızlı ve planlı olan yaşantımıza yetişebilmek için en büyük yardımcımız olan araçlarımızın bakımlarını düzenli olarak yaparsak kötü sürprizlerle karşılaşma riskimiz ortadan kalkar. Araçlarınız için neredeyse hayati önem taşıyan periyodik bakımlar şunlardır; : yakıt filtresi değişimi, motor yağı değişimi, polen filtresi, hava filtresi değişimi, değişimi, motor bakımı, yağ filtresi değişimi, fren bakımı, far ayarı, ön takım kontrol vb uygulamalardır. Zamanında yapılmış olan bu periyodik bakımlar sizi yarı yolda kalmaktan ya da daha kötüsü dönüşü olmayan kazalardan korur. Bu kadar hayati bir konu olan periyodik bakımları yaptırmak trafiğe çıkan her sürücünün en önemli sorumlulukları arasındadır.

Firmamız bünyesinde yapılan servis hizmetlerimi ise şunlardır; yağ değişimi, lastik ve lastik değişimi, fren ve fren tamiri, egzoz, süspansiyon, akü bakımı, klima bakımı, kayış ve hortumlar, hava soğutma, motor arızası vb uygulamalardır. Her hangi bir arıza durumunda servisimize gelen aracınızın ilk kontrolleri yapıldıktan sonra size detaylı bir bilgilendirme ve fiyatlandırma yapılır. Sizin onayınızı aldıktan sonra tamir ve bakım işlemlerinizi gerçekleştiririz. Uzun yıllardır sektörün içinde olan firmamız müşteri memnuniyetini her zaman ilk sıralarda tutmuştur. Trafikte sizin ve tüm sevdiklerinizin güvenliği için araçlarınızın bütün kontrollerini büyük bir titizlikle yapmaktayız. Yaptığı her işin garantisini vermekten çekinmeyen firmamız kendine ve geniş personel kadrosuna sonsuz güvenmektedir.

İstanbul Eyüp Oto Servis Bakım Tamir firmamız uzun yıllardır bu sektörde başarı ile hizmet vermektedir. Yaptığı işin son derece bilincinde olan firmamız yüzde yüz müşteri memnuniyetini amaçlamaktadır. Alanında uzman, eğitimli ve güler yüzlü personel kadromuz ve kullandığımız cihazlar sayesinde amaçlarımıza her geçen gün daha da yaklaşıyoruz. Geniş çalışma ağına sahip olan firmamızın acil servis hattına günün her saati ulaşabilirsiniz. İhtiyacınız olan her an da yanınızda olabilmek için bir telefon kadar yakınınızdayız. Hiç bir zaman ihtiyacınız olmasa bile 7/24 bize ulaşabileceğinizi bilmek size kendinizi daha güvende hissettirecektir.

fib.net - firmalar işte burada Sosyal Medyada Biz
Copyright 2017 fib.net
Tüm Hakları Saklıdır.
Güvenli Alışveriş

Gizlilik Politikası Kullanım Koşulları
Yenilik Habercisi
Bültenimize kayıt olup tüm
kampanya ve yeniliklerden
haberdar olun !
Bize Ulaşın

Maltepe / İstanbul
Çok Yakında
[email protected]