fib.net - firmalar işte burada

Eyüp Pilates Salonları

Bu alanda hizmet mi veriyorsunuz? Ücretsiz olarak kayıt et.
Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok

İstanbul’un en gözde mekanlarından biri olan Eyüp ilçesinde tüm spor severlere hizmet vermekteyiz. Amacımız sporu tüm insanlara sevdirmek. Bu spor dallarından bir tanesi de şüphesiz ki pilatestir. Pilateş birinci dünya savaşı sıralarında yaşanan salgın hastalığında vücuda sağladığı faydalarla ünlenmiştir. Kontroloji olarak isimlenmiş, yoga, kayak, dans, savunma sporu ve ağırlık çalışmalarının birleşiminden oluşmuştur.  Yaşamın kendisini değiştirecek bir güce sahip olan pilates sporu sizleri dik bir vücuda ve sağlam bir dirence kavuşturmaktadır. Ayrıca beyin ile vücut arasındaki koordinasyon sistemlerini destekleyerek vücuda katkısı vardır. Kasları doğru hizalanmasına yardımcı olur. Kasları kuvvetlendireceği için duruş bozukluklarınızı tamamen düzeltir. Böylece estetik bir görünüm kazanırsınız. Kemik erimesi rahatsızlığını önlemeye yardımcı olur. Aynı zamanda iskelet sistemini güçlendirdiği için sakatlanmaların önüne geçebilmektedir. Bu spor kısa vadeli olarak tavsiye edilmez. Pilates bir yaşam biçimidir. 10. derste farkı hissedebilirsiniz. İstanbul Eyüp Pilates Salonu olarak biz sizlere hijyenik bir ortamda pilatesle tanışma imkanı sunuyoruz. Pilates sporun sizlere tanıtacak ekibimiz sertifikalı ve işinde uzman eğitmenlerdir. Sporu yaparken en önemli nokta hareketleri gelişi güzel değil, doğru bir şekilde yapabilmektir.   Birçok omurga sorunu yaşatan rahatsızlıklarda önerilir.  İstanbul Eyüp Pilates Salonu olarak bizler sizleri bu tür rahatsızlıklardan kurtarmak, daha sağlıklı bir yaşama merhaba dedirtmek için buradayız. Spor merkezimizde sizlere sunduğumuz temiz ve kaliteli hizmetten faydalanmak istiyorsanız iletişim numaralarınızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Salonumuzda sizlere eşlik edecek tüm eğitmenlerimiz sertifikalıdır. Kaliteli hizmet anlayışımızda sizlere en uygun fiyatla en güzel hizmeti sağlamaktır. Bu spor çeşitli mesleklerden doğan rahatsızlıklardan dolayı duruşumuzda oluşan bozulmaları da gidermektedir.  Omurgamızda oluşan çeşitli rahatsızlıkları gidermek, vücudumuzun doğru duruş pozisyonuna sahip olmasını sağlamak için pilatesi tüm sevdiklerinize önermeli onu yaşam prensibiniz haline getirmelisiniz. Vücudun gelişimi ile başlayan yanlış oturuş pozisyonları bu sporla düzele bilmektedir. Belirli prensiplerle kabul edilen pilates, nefes, konsantrasyon, kontrol, merkezleme, kesinlik, dengeli kas gelişimi, ritim ve akıcılık, tüm vücudun hareket etmesi, rahatlama olarak kabul edilir. Sağlık her şeyin ötesindedir. Sizlerde sağlıklı bir ortamda spor yapmak kaliteli bir biçimde yaşamak istiyorsanız iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

Pilates sporu, mat üzerinde veya ekipmanlar ile birlikte yapılabilir. Önemli olan sizin ne istediğinizdir. Eğitmenlerimiz sizlerin istekleri doğrultusunda sizleri yönlendireceklerdir. Bu sporu bularak geliştiren Joseph Pilates’in bulduğu  Reformer , Wunda Chair , Ladder Barrel makineleri halen günümüzde orjinal haliyle kullanılmaktadır. Herkesi sağlıklı bir yaşam için spor salonumuza davet ediyoruz. 

fib.net - firmalar işte burada Sosyal Medyada Biz
Copyright 2017 fib.net
Tüm Hakları Saklıdır.
Güvenli Alışveriş

Gizlilik Politikası Kullanım Koşulları
Yenilik Habercisi
Bültenimize kayıt olup tüm
kampanya ve yeniliklerden
haberdar olun !
Bize Ulaşın

Maltepe / İstanbul
Çok Yakında
[email protected]