fib.net - firmalar işte burada

Fatih Asansör Bakım Arıza Tamir

Bu alanda hizmet mi veriyorsunuz? Ücretsiz olarak kayıt et.
Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok

Yeni nesil asansör bizim işimiz. Asansör sektöründe en iyi hizmetin tek adresi İSTANBUL FATİH ASANSÖR BAKIM ONARIM VE TAMİR SERVİSİ. İşinde uzman deneyimli profesyonel ekibimizle siz değerli müşterilerimize en son teknoloji ve kaliteyle hizmet sunmaktayız. Nerede olursanız olun deneyimli gezici ekibimizle bir telefon kadar uzağınızdayız. Dünyada ve ülkemizde çıkan en son teknolojiyle kalite hizmet anlayışıyla hareket ederek müşteri memnuniyetini kendimize vizyon edinmiş bulunmaktayız.

    Asansör sektöründe marka tescilini tamamlayarak markalaşma yolunda hızla ilerlemekteyiz. Asansör sistemlerinde, kapı ve kabinler, asansör kartları, asansör kumanda panoları, yedek parça ve ekipmanları, kat ve kabin betonyerleri, makine motor temini sağlamaktayız. Asansör montaj ve montaj sonrası hizmet, periyodik asansör bakım arıza ve servis hizmetlerini karşılıyoruz. Fatih’te yer alan merkez ofisimizle tüm İstanbul’a en kaliteli hizmeti sunabilmekteyiz. Kaliteli ürün kaliteli işçilik yanında ekonomik fiyatlandırma, koşulsuz müşteri memnuniyeti, toplam kalite yönetimi anlayışı ve teknolojiyi yakından takip eden üretim alt yapımız ve asansör ekipmanları ile sektörün lider biri olmak amacındayız.

    Servis Bakım Onarım verdiğimiz asansör çeşitleri; sedye asansörü, elektrikli asansör, araç asansörü, panoramik asansör, yük asansörü, engelli asansörü, hidrolik asansör vs.

    Bakım Servis; asansörlerinizin bakım ve onarımlarının yanında periyodik bakımları, anlık arıza müdahaleleri 7/24 asansör servis hizmetlerini siz değerli müşterilerimize temin etmekteyiz.  Yedek Parça; asansör rayları, ray konsol takımı, hidrolik konsolu, otomatik kapı konsolu, makina şasesi, kabin süspansiyonu, asansör motorları, asansör ağırlık karkası, hidrolik kasnak, kasnak koruma sacı, vs.

    Asansör montaj; Firmamız asansör proje uygulamalarımızda dünyanın ve ülkemizin önde gelen tederakçilerinin ürün ve sistemlerini kullanmaktadır. Asansör bakımını ihmal etmeyin çünkü periyodik olarak bakım yaptırmak gerekir. Asansör sistemi ilk yapılırken garanti durumu var olmaktadır. Asansörleriniz ile ilgilenen uzman ekibimiz sayesinde kolay bir şekilde bütün işlemleri yapılmaktadır.

     Firmamız uzun yıllardır asansör sektöründe hizmet göstermektedir. Firmamız siz değerli müşterilerimize güvenli konforlu ve en önemlisi gönül rahatlığıyla kullanabileceğiniz asansörler temin etmektedir. Yılların verdiği tecrübe ile müşteri memnuniyetini prensip edinip en uygun fiyatlarla hizmetinizdeyiz.

fib.net - firmalar işte burada Sosyal Medyada Biz
Copyright 2017 fib.net
Tüm Hakları Saklıdır.
Güvenli Alışveriş

Gizlilik Politikası Kullanım Koşulları
Yenilik Habercisi
Bültenimize kayıt olup tüm
kampanya ve yeniliklerden
haberdar olun !
Bize Ulaşın

Maltepe / İstanbul
Çok Yakında
[email protected]