fib.net - firmalar işte burada

Fatih Bilgisayar Laptop Tamiri

Bu alanda hizmet mi veriyorsunuz? Ücretsiz olarak kayıt et.
Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok

Bilgisayar teknolojileri artık hayatımızın her alanında yer almaya başladı. Dolayısıyla bilgisayarsız bir günümüz geçmiyorken ve bilgisayarsız hiçbir şey düşünemiyorken elimiz ayağımız olan Bilgisayar, Notebook (laptop), Netbook, Smartbook, Ultrabook, Macbook derken dizüstü teknolojisi, dünyayı küçülterek mesafeleri kısaltıyor. Hayatımızın bu kadar içinde olan teknolojik aletlerin arızasından çıkan günlük yaşantımızdaki aksaklıklar, iş hayatımızdaki aksaklıklara neden olabiliyor. Hayatımızı bu denli kolaylaştıran teknolojik aletlerimizin arızasından doğan problemleri, bakım ve onarımı çok önemlidir. İşte bu noktada İstanbul Fatih Bilgisayar ve Laptop Tamiri ilk sırada gelmektedir.

Teknik servis hizmetlerimiz, bilgisayarınızda oluşan donanımsal arızalar: (Ana kart, ekran kartı, monitör, hard diskin bozulması vb) ya da yazımsal (işletim sisteminin çökmesi, bozulması, virüs bulaşması, sisteminizin kararsız çalışması vb) gibi sorunların teknik servis ekibimiz tarafından yerinizde veya servisimizde tamiri gerçekleştirmektedir. Bilgisayarınızın yenilenmesi, eski bilgisayarınız satın alınarak yerine yeni parçaların takılması (upgrade) gibi işlemlerini kapsamaktadır. Uzman kadro ve yıllarca sektörde olan bilgi tecrübelerimizle bilgisayar tamir konusunda İstanbul Fatih ve çevresinde müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Firmamız, satış, teknik destek, sarf malzemesi temini ve periyodik bakım, onarım hizmeti ihtiyaçlarını bir yerde toplayarak eksikliği her an daha fazla hissettiğimiz ürün ve hizmet kalitesini, tecrübesini yükseltmek amacı ile sektör yıllarını vermiş deneyimli bir ekip tarafından hizmet vermekteyiz. Servisimizin kuruluş amacı olan Bilgisayar, Notebook ürünlerinin teknik servisi alanında müşterilerimizin her türlü servis hizmetinin gerçekleşmesi ve gerçekleşen bu hizmetlerde müşteri memnuniyetinin ve iş kalitesinin profesyonel ekimiz sayesinde üst düzeyde tutulması başlıca hedefimiz olarak görmekteyiz. Bilgisayar bakım, onarım, teknik servis, hizmetleri uygun fiyata kaliteli hizmet anlayışı ile garantili bir şekilde yapılır.

Garanti dışı tüm marka bilgisayar ve notebooklar için onarım hizmetleri verilmektedir. Bilgisayar dünyası ile tüm problemleriniz için bir telefon ile ulaşmanız yeterli olacaktır.  İstanbul Fatih’te bilişim çağında siz değil biz sizin yerinize işlerinizi halledelim.

fib.net - firmalar işte burada Sosyal Medyada Biz
Copyright 2017 fib.net
Tüm Hakları Saklıdır.
Güvenli Alışveriş

Gizlilik Politikası Kullanım Koşulları
Yenilik Habercisi
Bültenimize kayıt olup tüm
kampanya ve yeniliklerden
haberdar olun !
Bize Ulaşın

Maltepe / İstanbul
Çok Yakında
[email protected]