fib.net - firmalar işte burada

Fatih Dış Cephe Mantolama

Bu alanda hizmet mi veriyorsunuz? Ücretsiz olarak kayıt et.
Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok

İstanbul Fatih dış cephe mantolama firması olarak yeni projeler üretmek, her zaman yenilikçi olmak, gelişen yeniliğe ayak uydurmak, gelişime açık etkin çözümler bulmak, işimizi kanununa ve yönetmeliğe göre yapmak, anlaşılan taahhüt edilen zamanda tam ve eksiksiz teslim etmek, en iyi kalite ve hizmeti sunmak misyonumuz ve vizyonumuz olmaktadır. Firmamız olarak amacımız diğer firmalardan farkımızı göstererek en iyi olmayı ve güncel kalmayı hedeflemektir. Müşterilerimize değer ve önem verip onların ihtiyaç ve beklentilerini karşılayıp, müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmaktayız. Yapılan tüm işlerimizde en üst tekniklerle proje kapsamında eksiksiz, müşterimiz tarafından istenen kalitede yapılmaktadır. Müşterilerimize nasıl değer veriyorsak çalışanlarımıza da aynı şekilde değer verip ailemizin bir parçası ve güvene dayalı iş birliği içersinde olmaktayız. Çalışanlarımız ve teknik ekip kadromuz dürüstlük, iş ahlakı, çalışkan, kurallara uyan, profesyonel bir ekiple çalışmaktayız.

Ekip kadromuz devamlı olarak yaptıkları işte eğitime tabi tutulmakta ve her geçen gün daha da üst düzey çalışan haline gelmektedirler. Yaptığımız işler; teras, çatı, döşeme ve tesisat mantolama işlerini yapmaktayız. Mantolama sayesinde binalarınızın ses geçirme, yoğunlaşma, nemden ve küften meydana gelen şişmeler ve dökülmelerden kurtulur güzel bir bina görünümüne sahip olursunuz. Yaptırmayı düşündüğünüz evleriniz ya da iş yerlerinizin mantolamasın da bizleri arayın. Aramanız takdirinde sizden tek istenilen şey net bilgilerdir. Müşteri ilişkileri gelen bilgileri aldıktan sonra ilgili birimimize haber ve bilgi vererek müşterilerimizin uygun tarih ve zamanda ölçüm için ücretsiz keşif yapılır. Keşiften sonra yapılan ölçüme göre bir fiyat çıkarılır ve karşılıklı anlaşmaya geçilir.

Yaptığımız tüm işlerde garantiye önem vermekteyiz. Müşterilerimizi ekonomi olarak düşünmekte uygun fiyat vermekteyiz. Yapılan iş son derece dikkat ve önem arz eder işin ehli ve ustası değil iseler yapılan mantolama bölgesi sizi sıkıntıya tekrar sokar. Biz bu işin ustasıyız gerekli önemi ve değeri verip müşterilerimizin her daim yanınızdayız. 

fib.net - firmalar işte burada Sosyal Medyada Biz
Copyright 2017 fib.net
Tüm Hakları Saklıdır.
Güvenli Alışveriş

Gizlilik Politikası Kullanım Koşulları
Yenilik Habercisi
Bültenimize kayıt olup tüm
kampanya ve yeniliklerden
haberdar olun !
Bize Ulaşın

Maltepe / İstanbul
Çok Yakında
[email protected]