fib.net - firmalar işte burada

Fatih İphone Tamiri

Bu alanda hizmet mi veriyorsunuz? Ücretsiz olarak kayıt et.
Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok

Türkiye’de her vatandaşımızda cep telefonu kesinlikle olmaktadır. İletişim kurmamızın birbirimize ulaşmanın en iyi örneğidir. Bizlerin amacı müşterilerimizin cihazlarını en iyi şekilde hızlı olarak tamir etmek ve cihazınızın kullanım ömrünü uzatmak amacımızdır.

Her zaman özenerek aldığımız ekonomik olarak bizi zorlayan cihazlarımızın gözümüz gibi baksak ta bazen elimizden düşürmekte veya yanlışlıkla çarpma sonucu ve ıslanma gibi sebeplerden dolayı cihazınız hasar görmektedir. Bu aşamada teknik servise ihtiyaç duymaktasınız. Şahıslara ya da küçük kurumlara emin olamadığınız yerlere telefonlarınızı asla yaptırmayınız. Günümüzde insanlara bile güvenemezken temkinli yaklaşırken cihazlarımızı verirken iyi araştırmak ve küçük olan firmalara vermemek gerekmektedir. İphona cihazlarınızı kurumsal kimliği olan, geçmiş uzun yıllar deneyime sahip, garanti kapsamlı, % 100 orijinal malzeme kullanan firmaları seçmek gerekmektedir. Aksi takdirde telefonlarınızın sağlamlığı tehlike arz etmektedir.

En garantili İstanbul Fatih İphone tamir ve teknik servisi firmamız olarak yaptığımız işlerin arkasında durmaktayız. Her konuda tamir bakım onarım gibi tüm sorunlarınız için çağrı merkezlerimizi aramanız yeterli olacaktır. Firmamız olarak işleyişimiz 3 şekilde olmaktadır. Birincisi firmamıza arıza yapan cihazlarınızı getirmekte cihazlarınız arıza tespiti yapılmakta ve uygun fiyat anlaşılarak cihazlarınızın tamirini yapmakta ve ürünü teslim etmekte veya 1 veya 3 günde yapılacak ise tamiri gerçekleştirilip işlem bitince müşterimizi arayıp teslim etmekteyiz. İkinci olarak çağrı merkezimizi arayarak bize ulaşmanızla telefonda vermiş olduğunuz adresten alınıp teknik servisimizin arızayı tespit edip onay alındıktan sonra tamir edilir ve kuryemiz eve teslim eder. Son olarak ta mobil yöntemi bu yöntem müşterilerimize evde tamir hizmetini sunmaktadır. Cihazınızın arızasını bildirmeniz yeterli olacaktır. Teknik servisimiz orijinal malzemeleriyle adreslerinde olup İphone cam değiştirme, ekran değiştirme gibi işlemleri 1 saatte yapmaktayız. Gördüğünüz üzere sizlere her şekilli yardımcı olmaktayız. İphone cihazlarınızı bizlere teslim edin gözünüz arkada kalmasın.

fib.net - firmalar işte burada Sosyal Medyada Biz
Copyright 2017 fib.net
Tüm Hakları Saklıdır.
Güvenli Alışveriş

Gizlilik Politikası Kullanım Koşulları
Yenilik Habercisi
Bültenimize kayıt olup tüm
kampanya ve yeniliklerden
haberdar olun !
Bize Ulaşın

Maltepe / İstanbul
Çok Yakında
[email protected]