fib.net - firmalar işte burada

Fatih Klima Servisi

Bu alanda hizmet mi veriyorsunuz? Ücretsiz olarak kayıt et.
Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok

Sıcaklık derecesinin yüksek olduğu illerde yaz aylarında dış bölgede çalışmak çok zor olmaktadır. Evlerimizin içersinde bile zor durulduğundan güneşin altına çalışanlarımız güneş çarpması hastalığıyla hastanelerimize başvurmaktadırlar. Çekilmeyen sıcaklarda hem ev hem de iş yerlerimizin çalışma koşullarının kolaylaştırılması ve konforumuz için klima şart olmaktadır. Aksi takdirde çalışmakta zorlanılmaktadır. Yaz aylarının olmazsa olmazı haline gelen klima bizler için çok önemlidir. Sıcaklığın 30 / 40 dereceyi bulması klimasız durulmayacağının kanıtıdır.

İstanbul Fatih Klima servisi olarak ev, iş yeri, otel, motel, gibi küçük ve büyük tüm yerlere klima servisi yapmaktayız. Klimalarınızın montajından tamir bakım onarımına kadar üstlenmekteyiz. Yaptığımız tüm işlerin ve malzemelerin arkasında olup müşterilerimize güven sağlamaktayız. Uzun yıllar yapmış olduğumuz bu sektörde daima müşteri memnuniyetini hedefler ve yaptığımız tüm bakım, onarım ve tamir olsun bunu göz önünde bulundurarak yolumuza devam etmekte ve bu yönde de ilerlemekteyiz. Tecrübeli ve uzman ekibimizle tüm çalışanlarımız üstümüze düşen görevi eksiksiz yapmakta ve sonuçta firmamızın adını duyulmasını ve geniş bir ağa yayılmamızı sağlamakta ve daima en iyi olmaya çalışmaktayız.

Fatih klima servisi firması olarak montaj, kurulum, periyodik bakım, yedek parça temini eksiksiz bir şekilde hizmet vermekte ve en kısa zamanda en profesyonel işi siz müşterilerimize sunmaktayız.

Klimalarınız sesli ve gürültülümü çalışıyor, su mu damlatıyor, ısıtma ve soğutmada istenilen konforumu sağlamıyor, fitrelerinde toz ve kir mi birikti ya da çalışma esnasında havaya kötü bir kokumu yayıyor bu gibi klimalarınızda sorunlarla karşılaşmış ya da karşılaşıyorsanız firmamızla çalışmanızın zamanı gelmiş demektir. Çağrı merkezimizi arayarak yaşadığınız sorunları talep formumuzu doldurarak firmamızın müşterisi olabilirsiniz. Güler yüzlü ekibimizle siz müşterilerimize hizmet vermekten onur ve gurur duyarız.

fib.net - firmalar işte burada Sosyal Medyada Biz
Copyright 2017 fib.net
Tüm Hakları Saklıdır.
Güvenli Alışveriş

Gizlilik Politikası Kullanım Koşulları
Yenilik Habercisi
Bültenimize kayıt olup tüm
kampanya ve yeniliklerden
haberdar olun !
Bize Ulaşın

Maltepe / İstanbul
Çok Yakında
[email protected]