fib.net - firmalar işte burada

Fatih Koltuk Döşeme

Bu alanda hizmet mi veriyorsunuz? Ücretsiz olarak kayıt et.
Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok

Firmamızla anlaşmış olmanız demek iyi bir hizmet alacağınız, sahip olduğumuz deneyimlerden yararlanacağınız,  sunduğumuz döşeme kaplama malzemesindeki çeşitliliğimiz, garanti sunmamız, kalitemiz ve yaptığımız işlerdeki müşteri referanslarımız bizleri seçmenizde yardımcı olacaktır.

Koltuklarınız uzun yıllar boyunca evinizi süsleyen, tasarımı ve renkleriyle mekânlarınızın ayrılmaz bir parçası haline gelen estetik bir görüntü için vazgeçilmezimizdir. Ne kadar önem ve özen göstersek de değişik etkenlerden dolayı koltuklarımızı döşeme kaplama yöntemine başvurmaktayız. Önemli olan döşeme kaplama malzemesinin kalitesi,  dayanıklılığı ve uzun yıllar kullanılışlığıdır. İstanbul Fatih döşeme kaplama firması olarak en çok tercih edilenler arasında olmaktan gurur duymaktayız. Klasik koltuk döşeme, kanepe döşeme ve kumaş yenileme, sandalye sağlamlaştırma, cilalama ve kumaş yenileme, minderlerinizin süngerini ve kumaşını yenileme, kırlentlerinizin iç malzemesini değiştirme, yenileme ve kumaş değiştirme gibi döşeme kaplamaya yönelik yüzlerce farklı desen model, kumaş ve ürün çeşidi ile müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Döşeme ve kaplama yaparken birçok malzeme çeşitliliği önünüze gelecektir. Bunları kataloglarımızdan seçebilir ve uzman personellerimizden de yardım alabilirisiniz. Kumaş konusunda çeşitli seçenek bulunmaktadır bunlar dokuma ve vinil, kadife, polyester, saten, jakar, embos, yapay veya suni deri v.b. gibidir. Döşeme kaplamada seçilen kumaş yıpranmaya ve yırtılmalara karşı sağlam, dayanıklı leke tutmayan kullanım kolaylığı olan kumaşları tercih etmelisiniz.

Döşeme kaplama firmanızı iyi seçin. Yeni koltuğa sahip olacağım derken mağdur duruma düşmeyin. İyi araştırın koltuk döşeme kaplatma hizmeti almış, ya da bu sektörü iyi bilen, mobilya malzemeleri konusunda deneyimi ve bilgisi olan tanıdıklarınızın fikirlerine başvurun önerilerini dinleyin, referanslarına iyi bakın, garantisine iyi bakın,  en önemlisi kurumsal bir firma olduğuna emin olun.

Haftanın 7 günü boyunca çalışmakta ve en hızlı şekilde müşterilerimize mobilyalarını teslim etmekteyiz.

Müşteri hizmetlerimizden firmamıza ulaşabilirsiniz.

fib.net - firmalar işte burada Sosyal Medyada Biz
Copyright 2017 fib.net
Tüm Hakları Saklıdır.
Güvenli Alışveriş

Gizlilik Politikası Kullanım Koşulları
Yenilik Habercisi
Bültenimize kayıt olup tüm
kampanya ve yeniliklerden
haberdar olun !
Bize Ulaşın

Maltepe / İstanbul
Çok Yakında
[email protected]