fib.net - firmalar işte burada

Fatih Kombi Servisi

Bu alanda hizmet mi veriyorsunuz? Ücretsiz olarak kayıt et.
Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok

Kış aylarımız çok soğuk geçmektedir. Birçok kış aylarında ısınma yöntemlerimiz bulunmaktadır. Doğal gazın geldiği yerlerde kombi kullanımı kaçınılmazdır. Kombiler yaşantımızı kolaylaştırmakta kış aylarını da konforlu geçirmemize, üşümememize ve sağlıklı geçirmemizi sağlamaktadır. En kolay ve zahmetsiz ısınma aracıdır. Isınma araçlarından biri olan soba odun ya da kömürün hem çevreye kokusu hem de ev içersindeki odun parçaları olsun ya da ister istemez halılarımızın kirlenmesine sebep olur. Bu gibi durumlarda Isıtma sistemlerinin en temizi kombilerdir. 

Kombi bakımlarınızı bir sorun oluştuğu zaman yaptırmanız doğru değildir. Kombilerinizin arıza meydana geldiği zaman değil her yıl kış ayına girmeden bakımını yaptırmanız gerekmektedir. Ama kombi kullanıcılarımız ücret vermekten kaçınıldığı için rutin bakımdan kaçınmaktadırlar. Bakımdan kaçınılması tüketiciler için ne kadar ekonomik gelse de sonrada oluşan sorunlar sizlere daha fazla masraf açması an be an kaçınılmazdır.

İstanbul Fatih kombi servisimize gelebilir ya da 7 gün 24 saat çağrı sistemimizden ulaşabilirsiniz. Çağrı merkezlerimizden kombileriniz hakkında bilgi alabilirsiniz. Bakım ya da tamir yaptırmak istediğiniz kombilerinizin ne model olduğu önemli değil firmamız tüm modellerin uzmanıdır. Teknik servislerimizden bilgi alabilir ya da çağrı merkezimize ulaştırdığınız arıza formu sayesinde teknik servisimiz sizlere anında dönüş yapmaktadırlar.  Teknik servisimiz gerekli bilgileri alıp donamlı yedek parça teminli teknik aracımızla verilmiş olunan adrese gitmekte kombi bakımınızı yapmaktayız. Ya da kombiniz de sorunun ne olduğu bakılmakta ve gerekli değiştirilecek ya da tamir edilecek duruma göre fiyat verilmektedir. Fiyatlarımız günümüz yaşantısına en uygun ekonomik fiyatlar sunmaktayız. 

Bulabileceğiniz en iyi kombi servisiyiz. Geçmiş deneyimli yıllarımız firmamızın sağlamlılığını ve ayakta durmasını sağlamaktadır. Her geçen gün yeniliklere ve değişikliklere ayak uydurmaktayız. Her gün müşteri sayımızın artması bizi onurlandırmakta ve gururlandırmaktadır. Referans listemiz her geçen gün kabarmaktadır. 

fib.net - firmalar işte burada Sosyal Medyada Biz
Copyright 2017 fib.net
Tüm Hakları Saklıdır.
Güvenli Alışveriş

Gizlilik Politikası Kullanım Koşulları
Yenilik Habercisi
Bültenimize kayıt olup tüm
kampanya ve yeniliklerden
haberdar olun !
Bize Ulaşın

Maltepe / İstanbul
Çok Yakında
[email protected]