fib.net - firmalar işte burada

Fatih Mutfak Dolabı Yapımı

Bu alanda hizmet mi veriyorsunuz? Ücretsiz olarak kayıt et.
Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok

Çağdaş stilde bir dekorasyon oluşturmak için farklı dekorasyon tarzlarına ait detayları bir araya getirerek bunları bir bütün halinde kullanarak sizlerin evlerinizi süslemekteyiz. Evde en çok vakit geçirilen yerlerden birisi mutfaklarımızdır. Büyük, düzenli ve yeni bir mutfak evdeki herkes için kullanışlı olduğu sürece olması gereken bir yerdir. Evin en çok işe yarayan ve en çok vakit geçirilen bölümü olan mutfak için dekorasyon bilgileri ve mutfakta kullanılacak dolapların malzemeleri hakkında bilgiye sahip olmak zorundayız. Dekorasyona karar verdiğinizde kullanılacak malzemelerin seçimleri ile ilgili değerli bilgileri İstanbul Fatih Mutfak Dolabı Yapımı firması olarak bizlerden alabilirsiniz. Evinizde mutfağınızı yeniliyorsanız veya sıfırdan yeni bir mutfak kuruyorsanız mimarlarımız tarafından yardım alabilirsiniz. Bizlerle iletişime geçtikten sonra yapacağımız çalışmalardan kendinize en uygun olanı seçerek en yakın sürede bu mutfağa sahip olabilirsiniz. Mutfak yaptırırken kullanılan malzemelere dikkat etmenizde fayda vardır. Seçeceğiniz malzemenin sizlerle ne kadar süre olacağını bilerek yaptırmanızda fayda vardır.

Farklı tarzlarda mutfak sahibi olmak istiyorsanız, İskandinav tarzı dekorasyonlar son zamanlarda çok popüler olan bir mutfak modelidir.  Bu kadar çok beğenilen ve uygulanan bir trendde sahip olmak isterseniz önce kısa bir bilgi sunmakta fayda vardır. İskandinav tarzı, beyazın hakim olduğu bir dekorasyon stilidir. Genelde temiz ve yalın bir görünüme hakim olmak isteyenler için tercih edilmektedir. Kullanışlılık ve konfor bu tarzı tercih edenler için önemlidir. Fakat aynı zamanda görsel ögeler olarak çeşitli aksesuarları da kullanmak gerekir. Tam bir bütünlük oluşturmak istiyorsanız bu önemli bir detaydır.  İskandinav dekorasyonunun renkleri genellikle, siyah, beyaz, gri ve açık ahşap rengi arasında tercih edilmektedir. İskandinav stilinde aksesuar olarak doğal bitkiler ile dekorasyon sonuçlanmaktadır.  Tabi bu bitkileri renkli çiçeklerden seçmek doğru değildir. Bütünlük oluşturmak için yeşil yapraklı, iri bitkilerden tercih edilmelidir. Her anlamda oldukça yalın ve sade olan bir stildir.

Bir başka mutfak modelinden bahsetmek gerekirse sahil evlerinde, yazlık evlerde genelde tercih edilen mutfak modelleridir. Kendinizi sahil kenarında bir evin mutfağında gibi hissetmek istiyorsanız bu mutfak modelini sizlere öneriyoruz. Bu mutfaklarda krem, bej ve beyaz gibi renkler eklenerek bir kontrast sağlanmış olmaktadır. Deniz kenarı atmosferini yakalamak için duvarları ya da dolap kapağı renklerini pastel tonlarda olan mavi, yeşil gibi renklerden seçmesi bu tarzı yakalamaktır. Mutfağa aydınlık katmak için de diğer taraflarda beyaz veya krem rengi gibi açık renkler bu tarzı yansıtmaktadır. Sizlerde bu tarzı evinizde görmek isterseniz bizlerle iletişime geçerek, kaliteli ve uygun fiyatlarla tanışabilirsiniz.  

fib.net - firmalar işte burada Sosyal Medyada Biz
Copyright 2017 fib.net
Tüm Hakları Saklıdır.
Güvenli Alışveriş

Gizlilik Politikası Kullanım Koşulları
Yenilik Habercisi
Bültenimize kayıt olup tüm
kampanya ve yeniliklerden
haberdar olun !
Bize Ulaşın

Maltepe / İstanbul
Çok Yakında
[email protected]