fib.net - firmalar işte burada

Fatih Oto Servis

Bu alanda hizmet mi veriyorsunuz? Ücretsiz olarak kayıt et.
Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok

Günümüzde araç sahibi olmak lüks olmaktan çıkmış, bireyler için zaruriyet halini almıştır. Bu ihtiyaca paralel olacakta araç satışları da artmaktadır. Hâlihazırda araç sayılarında ki artışlar oto servis ve bakım ihtiyacının da artmasına neden olmakla birlikte sektörde hizmet veren firma sayısının da artışına neden olmuştur. Fakat güvenilir ve kaliteli hizmet çok sınırlı kaldığından araç sahiplerinin doğru tercihi yapabilmeleri maalesef güçleşmiştir.

Tam bu esnada İstanbul Fatih Oto Servis Bakım Tamir ailesi olarak güvenilir ve kaliteli hizmeti kendimize düstur edinmiş bulunmaktayız. Sizin ve ailelerinizin güvenliği ve memnuniyeti bizim önceliklerimiz arasında ilk sıralarda yer alır. Firmamız aracınızın yolda kalması durumunda çekici hizmeti sağlanmakta, servisimizde aracın yaşı ve markasına göre rutin km bakımlarını yapmaktadır. Günün her saati ulaşabilceğiniz çağrı merkezimiz sayesinde olabilecek en kısa zamanda gerekli yardımı alırsınız.

Firmamız bünyesinde yapılan servis hizmetleri şunlardır; aracınızın motor bakımı, elektrik aksamı, yedek parça değişimi, boya, kaporta tamiri ve değişimi, muayene öncesi bakım ve uzman incelemesi hizmetleri verilmektedir. Kullanılan bilgisayarlı arıza tespit cihazı yeni araçlarınızın beynine kayıtlı olan hasarları okuyarak problemin olduğu parçaları bize aktarır.

 Ayrıca periyodik bakım hizmetleri de veren firmamız bütün ayrıntıları sizin yerinize düşünmektedir. Firmamızda yapılan periyodik bakımlar ise şunlardı; filtresi değişimi, yakıt filtresi değişimi, motor yağı değişimi, polen filtresi, değişimi, motor bakımı, yağ filtresi değişimi, fren bakımı, far ayarı, ön takım kontrol vb uygulamalardır.

 İstanbul Fatihte hizmet veren firmamız sektörün öncüleri arasındadır. Kaliteli ve orijinal malzemeleri kadar personellerinin eğitimine de önem veren firmamız yaptığı işin öneminin son derece farkındadır. Sizin ve sevdiklerinizin trafikte güvende olmaları için gerekli tüm önlemleri alıp bütün kontrolleri titizlikle yapmaktadır. Tecrübesine de geniş uzman kadrosuna da son derece güvenen firmamız yaptığı her işin garantisini vermektedir.

Her zaman alanında en iyi olmayı hedefleyen firmamız teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek  hizmet kalitemizi en üst basamaklara taşımıştır.Hızlı ve güvenilir hizmetin adresi olan firmamız ihtiyaç duyduğunuz her an hizmetinizdedir.

fib.net - firmalar işte burada Sosyal Medyada Biz
Copyright 2017 fib.net
Tüm Hakları Saklıdır.
Güvenli Alışveriş

Gizlilik Politikası Kullanım Koşulları
Yenilik Habercisi
Bültenimize kayıt olup tüm
kampanya ve yeniliklerden
haberdar olun !
Bize Ulaşın

Maltepe / İstanbul
Çok Yakında
[email protected]