fib.net - firmalar işte burada

Gaziosmanpaşa Beyaz Eşya Servisi

Bu alanda hizmet mi veriyorsunuz? Ücretsiz olarak kayıt et.
Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok

Arızalar oluştuğu zaman bakımlarınızı servislerimize yaptırınız. Özellikle işlerinde uzman olmayan ve deneyimsiz veya iş bilmeyen kişilere ucuz fiyat verdikleri için tüketicilere makul gelmekte ve bakım onarımlarını veya tamirini yaptırmaktadırlar. Bu aşamadan sonra tüketici beyaz eşyasının sağlam çalıştığını ve kar’a girdiğini sansa da beyaz eşyasına çok zarar vermekte ve daha yüksek maliyetli arızalara sebebiyet verildiği tespit edilmiş olup, bakımlarınızı ve yedek parçalarınızı yetkili servisimiz dışındaki ehliyetsiz kişilere yaptırmayınız. Bu beyaz eşyalarınızın garantisinin yok olmasına yani garanti kapsamı dışında kalmasına neden olur.

Örneğin, klima bakım ve onarımında olduğu gibi, çünkü klima bakımları insan sağlığı için önemlidir. Bakımlarınızı Gaziosmanpaşa Beyaz Eşya Servisimize evlerinizde ya da iş yerlerinizde nerde olursa olsun yılda ortalama 2 kez bakımının yapılması tavsiye edilir. Bakımın yaz ve kış başlangıcında olursa sizler için daha iyi olur.

Yukarıda belirtilenin dışında azami 7-15 günlük periyotlarla,  cihaz filtrelerinin ılık basınçlı su veya basınçlı hava ile temizlenmesi gerekmektedir ve ayrıca elyaflı filtreler ise, yaklaşık 4 ila 6 aylık periyotlarda yenisi ile değiştirilmesi tavsiye etmekteyiz.

Klimanın önünde bulunan filtrelerden gözle görülmeyen kirli tozlar zamanla bölgede yapışkan bir hal almaktadır. Buda bir müddet sonra bakterilerin oluşmasına ve insan sağlığında hastalık zemini hazırlar. Ama periyodik bakımlarının yapılması durumunda bu gibi sorunların önüne geçilmektedir. Hem hijyen, hem sağlık, hem de uzun ömürlü performans ve sorunsuz çalışma, daha az enerji tüketimi, az arıza, için cihazınızın periyodik bakımlarını Beyaz Eşya Servisimize yaptırın. Bakım için yetkili servisimiz, servis aracımız, uzman kadromuz, çağrı merkezimizle bir telefon kadar yakınız.

fib.net - firmalar işte burada Sosyal Medyada Biz
Copyright 2017 fib.net
Tüm Hakları Saklıdır.
Güvenli Alışveriş

Gizlilik Politikası Kullanım Koşulları
Yenilik Habercisi
Bültenimize kayıt olup tüm
kampanya ve yeniliklerden
haberdar olun !
Bize Ulaşın

Maltepe / İstanbul
Çok Yakında
[email protected]