fib.net - firmalar işte burada

Gaziosmanpaşa Boyacı

Bu alanda hizmet mi veriyorsunuz? Ücretsiz olarak kayıt et.
Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok

Gaziosmanpaşa’ya bağlı tüm bölgelerde çalışma yapmaktayız. Başarılı bir iş portföyümüz vardır. Boyacı ustalarımız boya yaparken dikkat edilmesi gereken her hususa dikkat ederler. Bunlar önem teşkil eder. Boyanın kalitesi, duruşu, yapılışı önemlidir. Bunların yanında kullanılan malzemede önemlidir. Kullanılan rulonun bile nasıl kullanılacağı boyanın dalgalanmaması için önemlidir.

Boyacı ustalarımız ruloyu kullanırken; ruloyu boyaya batırıp, kabın özel kertikli kısmında ileri geri gezdirerek fazla boyayı bırakırlar. Böylelikle fazla boyanın damlaması önlenecektir.  Bu işlem ayrıca boyanın ruloya eşit şekilde yayılmasını da sağlar. Boyarken, boyayı yüzeye daha çabuk yayabilmek için diagonal veya zikzaklar halinde başlarlar. Ustalarımız yukarı aşağı daha uzun çekişlerle boyayı yüzeye eşit şekilde yayılmasını sağlayarak mükemmel görünümü yakalarlar.

Her yüzeyi 1×1 metrelik kareler halinde boyamak daha iyi sonuçlar elde edilmesini sağlar.  Komşu kareye geçene kadar bir öncekinin kurumamasına dikkat ederek kat izinin oluşması engellenir. Parlak boya kullanıyorsak, daha küçük karelerle çalışmak daha iyidir. Çünkü kat izleri parlak boyalarda daha çok belli olur.

Boyacı ustalarımız birçok rulo çeşidi arasından en uygun olanı seçerek boya işlemini gerçekleştirir. Plastik boyalar sünger rulo, sentetik boyalara moher rulo kullanırlar. Ayrıca her iki amaca da hitap eden koyunyünü rulolarda vardır. Müşterilerimizin isteğine göre rulolar da fırçalar gibi iş bittikten sonra iyice temizlenip kurutularak kullanım için müşteriye verilebilir.

Yaptığımız işin bilincinde olmak bizlerin başarısını oluşturmaktadır. Bizlerle çalışma isterseniz, bizleri aramanız yeterli olacaktır.

fib.net - firmalar işte burada Sosyal Medyada Biz
Copyright 2017 fib.net
Tüm Hakları Saklıdır.
Güvenli Alışveriş

Gizlilik Politikası Kullanım Koşulları
Yenilik Habercisi
Bültenimize kayıt olup tüm
kampanya ve yeniliklerden
haberdar olun !
Bize Ulaşın

Maltepe / İstanbul
Çok Yakında
[email protected]