fib.net - firmalar işte burada

Gaziosmanpaşa Dış Cephe Mantolama

Bu alanda hizmet mi veriyorsunuz? Ücretsiz olarak kayıt et.
Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok

İstanbul Gazipaşa’ da yıllardır size en iyi ve kaliteli hizmeti vererek beraber çalışmaktayız. Bu zamana kadar sizlere hizmetlerimiz de yaptığımız işin en iyisini yapmakla beraber siz değerli müşterilerimizin memnuniyetine de bir o kadar önem vermekteyiz. Firmamız yılların tecrübesi ve çalışanlarımız özel olarak aldığı eğitimleri sayesinde hiçbir sorun yaşamaz ve beraberinde yıllar boyu kullanabileceğiniz dış cephe mantolama gerçekleştirilir. Firmamız yapılacak olan yerin hiç bir önemi olmadan hizmet vermektedir. Dış cephe matolama yapacağımız yerimiz yeni inşa edilmiş yapı da olsa önceden inşa edilmiş olan bir yapı da olsa dış cephe mantolama yapmaktayız. Dış cephe mantolama işimiz her daim sağladığı avantajlarla kendisine yapılan harcamaları geri kazandırmaktadır. Firmamız bu yüzden mantolama işlemi olarak bu anlamda beklenti ve taleplerinizi karşılayabilecek kusursuza size en uygun çözümleri üretmekteyiz. Yalıtım sorununuzu ortadan kaldıran çözümlerimizle yapılarda ısı kayıplarını engelleyip tasarruf ve konforunuzu en üst seviyeye taşıyan hizmetler sunmaktayız.

Biz firma olarak ısı yalıtımımızı genellikle POLYUREA adlı malzememizi kullanmaktayız. Polyurea’ yı kullanmamız ve tavsiye etmemizin en büyük etkenlerinden bazıları:

- Sıcaklık dayanımı; çok düşük sıcaklıklarda dahi esnek kalabilme özelliği ve çok sıcak ortamlarda dayanım yapabilmesidir.

- Korozyona karşı mükemmel koruma, düşük geçirgenlik, tuzlu su ve dış hava şartları dayanımı.

- Yüksek darbe ve aşınma dayanımı, elastik, çatlama yapmaz.

- Mükemmel çekme ve yapısal dayanım, bunun yanında kopma anında yüksek esneme kabiliyeti.

- Birçok yüzeye mükemmel yapışma; beton, çelik, alüminyum, plastik, fiberglas, ahşap, köpük.

Firma olarak sizin her daim hiçbir sorun yaşamadan ısı yalıtımınızı yapmayı amaçlar ve bu doğrultuda sizin bize güvenceniz ile birlikte adım atmaktayız.

fib.net - firmalar işte burada Sosyal Medyada Biz
Copyright 2017 fib.net
Tüm Hakları Saklıdır.
Güvenli Alışveriş

Gizlilik Politikası Kullanım Koşulları
Yenilik Habercisi
Bültenimize kayıt olup tüm
kampanya ve yeniliklerden
haberdar olun !
Bize Ulaşın

Maltepe / İstanbul
Çok Yakında
[email protected]