fib.net - firmalar işte burada

Gaziosmanpaşa İphone Tamiri

Bu alanda hizmet mi veriyorsunuz? Ücretsiz olarak kayıt et.
Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok

İstanbul Gaziosmanpaşa İphone tamir ve teknik servisimiz profesyonel teknisyen kadromuz, kaliteden asla ödün vermeyen firmamız çözüm amaçlı mobil servis hizmeti uygulamasıyla donanımlı orijinal yedek parça ile çalışmaya her zaman hazır bulunmaktayız. Firmamızın mobil servisi ayrıcalığıyla hiç uğraşmadan adresinizde de İphone cihazınızın ekran değişimini, dokunmatik değişimini ve cam değişimini evlerinizde 1 veya 2 saat içinde değiştirmekteyiz. Buda işimizi ne kadar ciddiye aldığımızın göstergesidir. Zaman hayatın en değerli unsurudur. Cihazlarınızı İphone firmamıza götürme

ve getirme aşamasındaki zamanı, mobil servisimizi kullanmanız takdirinde arızalanan cihazınızı adresinizde yaptırmanız sayesinde vakit kazanmanızı ve zamandan tasarruf etmenizi sağlayacaktır.

Teknik servisimizin güçlü bir teknisyen kadrosuna sahip olması tamir ettiği binlerce İphone cihazları ürünleriyle firmamızı kalite standartların üzerine taşımış olup,  her geçen gün daha da büyümeyi hedeflemekteyiz. Teknik servisimiz yaşanılan tüm sorunlarda çözüm odaklı olup, sorunu çözüp, müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır. İstanbul başta olmak üzere tüm Türkiye İphone kullanıcılarına garantili hizmet vermekteyiz. İphone servisimiz olarak ekran değişimi başta olmak üzere dokunmatik cam değişimi, şarj, soket değişimi, Wifi entegre değişimi, batarya değişimi, mini home tuşu değişimi, kulaklık ve mikrofon değişimi, hoparlör değişimi, gibi hizmetler sunmaktayız. Çalışma saatlerimiz hafta içi ve cumartesi sabah 09.00 dan – 20.30 dur. Anlaşmalı kargolarımız vardır. Göndermek istediğiniz kargolarınızı karşı ödemeli deyip tamir olması için cihazlarınızı firmamıza gönderebilirsiniz.

Gaziosmanpaşa teknik servisimiz her türlü İphone arıza, bakım, onarım ve tamir için teknik servis hizmetini vermektedir. Firmamız gelişen ve değişen İphone cihazlarının teknoloji ürünlerini yakından takip etmekte, incelemekte ve değişikliklere ayak uydurmaktayız. Olası yaşanabilecek teknik sorunları önceden tespit edip, teknik servisimiz acil çözümler bulmaktadır.

fib.net - firmalar işte burada Sosyal Medyada Biz
Copyright 2017 fib.net
Tüm Hakları Saklıdır.
Güvenli Alışveriş

Gizlilik Politikası Kullanım Koşulları
Yenilik Habercisi
Bültenimize kayıt olup tüm
kampanya ve yeniliklerden
haberdar olun !
Bize Ulaşın

Maltepe / İstanbul
Çok Yakında
[email protected]