fib.net - firmalar işte burada

Gaziosmanpaşa Klima Servisi

Bu alanda hizmet mi veriyorsunuz? Ücretsiz olarak kayıt et.
Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok

Bizler için klima çok önemlidir. Yaz kış ihtiyaç duyduğumuz bir cihazdır. Alımı yapılırken itina ile seçilmektedir. Odanın büyüklüğü klimanın soğutma gücünün yetip yetmemesine göre iyi araştırılıp en uygun olan klimayı seçip nasıl olsa bir kez alayım en iyisini alayım mantığıyla klimalarımızı almaktayız. Klimalarımızı itina ile seçmemizle iş bitmemektedir. Montajı önemlidir. Yapılan montajın uygun olmaması ya da takım hatası size geri dönüşü sıkıntı olabilir. Montajının da en iyi şekilde yapıldı ama kullanım esnasında yapılması gereken bakım onarımlarını yaptırmadığınız takdirde tüketicilerimiz tekrar sorunla karşılaşabilir. Bu yüzden klima tercihi montajı ve bakımı bir bütündür. Klimanızın ömrünün uzun olmasını istiyorsanız bu üçlü sisteme önem vereceksiniz.  Klima tercihiniz tam montajınız tam sadece bakım sizi uğraştıran bir süreçtir. Bu sürecinizde bizler devreye girerek sizleri bu külfetten kurtarmaktayız. Sizler için klima bakım onarımızı takip etmekte ve günü geldiğinde bakım onarımını yapmaktayız.

Klima temizliği de ne olur deyip geçmeyin sakın sağlığınızla oynamış olursunuz. Çünkü klima içersinde biriken toz ve kirlerin bir müddet sonra bakteri üremesi yapar. Bakterilerinde nemli bölgede daha da çoğalmaları ve bunun sonunda klimanın çalıştırılarak hava yoluyla en kısa süreçte solunum sistemimize ulaşması kaçınılmazdır. Genelde halk dilinde de bilinen klima hastalığı diye geçen lejyoner hastalığına yakalanmışız demektedir.

İstanbul Gaziosmanpaşa klima servisi olarak sizleri düşünmekte bu gibi sorunlarla ve hastalıkla uğraşmamanız için firmamızla çalışmaya beklemekteyiz. 7 gün 24 saat hizmet vermekte olan firmamız orijinal yedek parçaları ve malzemeleriyle güven duyacağınız bir firma olmaktayız. Yedek parça değişimlerine 1 yıl garanti vermekteyiz. Ücretsiz keşfimizle sizlere yardımcı olmakta ve kafanızda oluşan soru işaretlerinizi sonlandırmaktayız. Firmamız yaptığı tüm bakım, onarım ve tamir işlerine güven vermektedir.

fib.net - firmalar işte burada Sosyal Medyada Biz
Copyright 2017 fib.net
Tüm Hakları Saklıdır.
Güvenli Alışveriş

Gizlilik Politikası Kullanım Koşulları
Yenilik Habercisi
Bültenimize kayıt olup tüm
kampanya ve yeniliklerden
haberdar olun !
Bize Ulaşın

Maltepe / İstanbul
Çok Yakında
[email protected]