fib.net - firmalar işte burada

Gaziosmanpaşa Koltuk Döşeme

Bu alanda hizmet mi veriyorsunuz? Ücretsiz olarak kayıt et.
Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok

İstanbul Gaziosmanpaşa koltuk döşeme kaplama firmamız sizlerin eskiyen koltuklarınızı alıp geriye sağlamlaştırıp yeni olarak müşterilerimize teslim etme şeklindedir. Birçok sebeplerden sıfır koltuk alma yöntemine değil de eski koltuklarımızın iskeletini kullanarak yeni bir görüntü vermek müşterilerimize uygun gelmektedir. Fiyat olarak sıfıra göre daha uygundur. Bu gibi sebeplerden döşeme kaplama yöntemine başvurmaktadırlar. Firmamız sadece döşeme kaplama yapmayıp, mobilyalarınızın iskeletlerindeki kırılma, aşınma, yıpranmaların tamiri ve cilasının yapılmasında ve doğru malzeme seçimi yapabilmede yardımcı olmaktadır.

Koltuk döşemesi veya kaplaması yapan pek çok küçüklü ve büyüklü firmalar bulunmaktadır. İşlerini iyi yapan firmaların yanında işlerinde kötü olan firmalarda vardır. Bunu bilmemiz içinde gerek broşürlerden gerek ilanlardan ya da internetten döşeme kaplamayla uğraşan firmaları iyi bir araştırma yapmak gerekir. Araştırma sonucunda yaşadığınız bölgede hizmet veren yüzlerce firma olduğunu göreceksiniz. Bu firmaların telefon numaralarından ulaşabilir ve bilgi alabilirsiniz. İyi karar verip bir seçim yapabilirsiniz. Bu karar vermenizde kalite, malzeme, fiyat, garanti, hızlılık ve güven altılısı sizler için karar verme aşamasında dikkat etmeniz gerekenlerdir.

Döşeme kaplama yönteminde koltuklarınızı birçok aşamadan geçirmekteyiz. Firmamızın müşteri temsilcisiyle irtibata geçmeniz bizlerle çalışmak için bir adım atmış sayılacaksınız. Öncelikle bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Gerek anlaşma öncesi gerekse anlaşma yapmadan bizlerle hem fiyat hem de koltuklarınız konusunda tüm sorularınıza açıklık getirmek firmamızın prensipleri arasındadır.

Firmamızdan geniş kapsamlı, çeşitli model ve kumaşlarla ilgili birçok konuda seçim yapabilirsiniz. Bunlardan bir tanesi sünger seçimidir. Buda sert ve yoğunluğa sahip poliüretan ya da polyesterden imal edilmiş döşemelik süngerler gibi. Firmamız aynı zamanda koltuk takımlarınıza uygun yastık, minder ve kırlent gibi koltuk, kanepe, çekyat ve oturma odası aksesuarlarını da sizin için baştan yapabilir ve yenileyebiliriz. 

fib.net - firmalar işte burada Sosyal Medyada Biz
Copyright 2017 fib.net
Tüm Hakları Saklıdır.
Güvenli Alışveriş

Gizlilik Politikası Kullanım Koşulları
Yenilik Habercisi
Bültenimize kayıt olup tüm
kampanya ve yeniliklerden
haberdar olun !
Bize Ulaşın

Maltepe / İstanbul
Çok Yakında
[email protected]