fib.net - firmalar işte burada

Gaziosmanpaşa Kombi Servisi

Bu alanda hizmet mi veriyorsunuz? Ücretsiz olarak kayıt et.
Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok

Kombileriniz doğalgazla çalışmaktadır. Doğalgaz sızıntısı oluşması sonucunda ortaya büyük bir sorun çıkmaktadır. Yakılan kibrit, çakmak, ışık patlama olarak karşımıza çıkmakta kombilerimizin masraf için bakımını yapmaktan kaçınırken yaralanmamıza sebep olacaktır. Bu sorunlardan uzak durmak istiyorsak bilinçli kullanıp periyodik bakımını da yaptırmanız gerekmektedir.

Kombilerinizin birçok arızalarında hemen İstanbul Gaziosmanpaşa kombi servisi firmamızla irtibata geçebilirsiniz. Biz sizlere en kısa sürede yardımcı olacağız. Isıtma, ateşleme, parçasının arızalanması ya da suların ısınmaması gibi sorunlarla karşılaşmanızda müşteri hizmetlerimizle hemen görüşebilirisiniz. Firmamız arızalarınızda hızlı şekilde sizlere ulaşmakta kısa sürede de sorunu çözmekteyiz. Devamlı olarak eğitim alan ve değişen süreçte kendimizi geliştirmekteyiz.

Kombi çeşitleri bulunmaktadır. Bunlar; bacalı kombiler, hermetik kombiler, yoğunlaşmalı kombilerdir. Bu kombi çeşitlerinin bakımlarında da fark vardır.  Bacalı kombiler eski tip kombilerdir. Bacalı kombilerin limit değerleri ne aşamada kontrol edilir ve çekiş gücüne bakılır. Temizleme işlemi yapılarak bacada tıkanıklık varsa giderilir ve gerekli bakım ve onarımı yapılarak kullanıma hazırlanır. Hermetik kombiler ise fanları ne durumda diye kontrol edilir. Yoğunlaşmalı kombilerde ise çamur ayrıştırıcı filtre bulunmaktadır. Bu filtrede ki toz ve kirin temizliği yapılır.

Kombi servisinizi seçerken araştırma yapın. Birçok kombi servisinin içinde ne olacak hepsi aynı birine yaptırırız olur biter diye düşünmeyin. Güvenliğinizle ve sağlığınızla oynamış olursunuz. Bilmeyen birisine yaptırmanız ve o kişinin de kombinizi tamir etmesi bir şey ifade etmez. Sizde kombiniz hakkında bir bilginiz yoksa bakım esnasında ya da tamir esnasında başında durmazsanız bakımını yapan kişide bir şey anlamıyorsa güvenliğinizi tehlikeye atmış olursunuz. Örneğin gaz kaçağı yapsa kombiniz ve siz fark etmezseniz gazı solumanızdan dolayı zehirlenebilir ya da çıkan gazdan alev ya da patlamaya sebep verebilirsiniz. Bilinçsiz bir şekilde kombi bakımınıza asla izin vermeyin.

fib.net - firmalar işte burada Sosyal Medyada Biz
Copyright 2017 fib.net
Tüm Hakları Saklıdır.
Güvenli Alışveriş

Gizlilik Politikası Kullanım Koşulları
Yenilik Habercisi
Bültenimize kayıt olup tüm
kampanya ve yeniliklerden
haberdar olun !
Bize Ulaşın

Maltepe / İstanbul
Çok Yakında
[email protected]