fib.net - firmalar işte burada

Gaziosmanpaşa Mutfak Dolabı Yapımı

Bu alanda hizmet mi veriyorsunuz? Ücretsiz olarak kayıt et.
Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok

Evlerimizin mutfaklarında dolaplar olmaz ise olmaz her kadın düzenli dolaplarım olsun ister. Mutfak dolapları için dolabın yerinin ölçüsü alınır. Ve müşterinin istediği gibi ortama uygun şekilde dolap tasarımı başlar. Kapak konusunda ise membran, akrilik ya da glosspan gibi kapak konuları vardır. Mutfak dolapları genellikle ağaç türlerinden yapılır. Eskiden dolap kavramı olmadığı için tel dolaplar ya da terek gibi malzemelerden olmaktaydı ama artık günümüzde yapmış olduğumuz malzemelerden de kaynaklı olarak da çok değişti mutfak dolapları.

Mutfak dolaplarının asıl maddesi mdf ve sunta olmaktadır. Dolapların görevleri üzeri melamin kaplanmış mdf veya sunta dan mdflam, suntalam üretilir. Yapılan bu gövdeler daha önceden hazırlanmış standart ölçülerde olabilir. Ayrıca da kişiye özel tasarım dolaplar da hazırlarız. Firmamız olarak biz müşterilerimizin mutfağına özel ölçülerde projelendirilip gövde üretimini yapmaya başlarız. Dolap çeşitlerinde en doğru olan vidalamaya daha çok müsait olandır. Ama insanlarda mdf daha sağlam diye bir kavram var bu sebepten dolayı da ısrarla insanlar mdf isterler. Mdf yüke karşı daha kuvvetli dayanıklı ama aslında dolap görevi gördüğü bu yerde bu kadar ağırlığa ihtiyacı yoktur. Bu kadar ihtiyaç yok da peki neden daha ağır malzemeyi kullanıp duvara ve bağlantı yapılan aletlere niye bu kadar yükü bindirelim ki? Suya veya neme karşı dayanıklılıkları da pek farklı değildir. Dolaplar su aldığında sunta 8 mm şişerken mdf ise 4 mm şişer. Su aldıkları zaman da ikisi de defolaşmalar yaşar. Bu sebepten dolayı da ham maddeleri ağaç oldukları için suya teması olmaması gerekir. Kapaklar dolabı tamamlamaktadır. Ölçüleri alınıp dolapların biçimlerine göre üretilmektedir. Kapak seçenekleri olarak profil, düz kapak, membran, süper parlak olarak da sıralandırılabilir.

 İstanbul Gaziosmanpaşa Mutfak Dolabı Yapımı olarak sizlere sunmuş olduğumuz seçeneklerde her bütçeye uygun şekilde dolaplarımız var olmaktadır. Dolap yaptırılırken her zaman bütçe ile birlikte zevk meselesi de vardır her zevke uygun şekilde dolap yapımları sağlanmaktadır atölyemiz de. Seçim yaptığınızda hangi ürünü seçmiş olduğunuz çok da teknik olarak fark etmez. Hangi üründen olursa olsun yıllarca size aynı görevi yerine getirirler. Yani seçim yaparken size hem ekonomik hem de gösterişli zevkinize uygun olanı seçmek kalıyor. Piyasada var olan kapaklar cinslerine göre pahalıdan ucuza göre size biraz anlatmaya çalıştım. Gaziosmanpaşa dolap yapımı olarak her bütçeye ve her zevke göre sizlere hizmet edebilmekteyiz. 

fib.net - firmalar işte burada Sosyal Medyada Biz
Copyright 2017 fib.net
Tüm Hakları Saklıdır.
Güvenli Alışveriş

Gizlilik Politikası Kullanım Koşulları
Yenilik Habercisi
Bültenimize kayıt olup tüm
kampanya ve yeniliklerden
haberdar olun !
Bize Ulaşın

Maltepe / İstanbul
Çok Yakında
[email protected]