fib.net - firmalar işte burada

Gaziosmanpaşa Oto Servis

Bu alanda hizmet mi veriyorsunuz? Ücretsiz olarak kayıt et.
Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok

Günümüz insanlarının yaşam mücadelesi ve koşuşturmacası içinde araçlarımız neredeyse temel ihtiyaçlarımız gibi olmuştur. Bizim için bu kadar önemli bir yere sahip olan araçlarımızda hiçbir sıkıntı ya da kaza yaşamak istemeyiz. Trafik kurallarına uymak kadar araçlarımızın periyodik bakımlarına da önem vermeliyiz. Zamanında yapılan periyodik bakımlar bizi daha büyük hasarlardan, can ve mal kaybımdan korur. Firmamız bünyesinde yapılan periyodik bakımlar şunlardır; yakıt filtresi değişimi, motor yağı değişimi, polen filtresi, hava filtresi değişimi, değişimi, motor bakımı, yağ filtresi değişimi, fren bakımı, far ayarı, ön takım kontrol vb uygulamalardır. Ayrıca ilkbahar kontrolü, kış kontrolü ve muayene öncesi kontrol alabileceğiniz diğer önlemler arasındadır.

İSTANBUL GAZİOSMANPAŞA OTOSERVİS BAKIM TAMİR firmamızın yapmış olduğu servisler ise; motor arızası, fren ve fren tamiri, egzoz, süspansiyon, akü bakımı, klima bakımı, kayış ve hortumlar, hava soğutma, yağ değişimi, lastik ve lastik değişimi vb uygulamalardır. Bunlara ek olarak kaporta mini onarım da yapılmaktadır. .Ayrıca araçlarınızın bakım ve tamir işlemleri yapılmadan sizi detaylı bir şekilde bilgilendiren personellerimiz sizi fiyatlandırma konusunda da bilgilendirdikten sonra onayınızı alıp servis işlemlerini başlatır.

Tüm servis çalışanlarımızın modern ve çözülmesi zor otomotiv teknolojilerini çok iyi bir şekilde kavrayıp uygulayabilmeleri için sürekli eğitim almalarını sağlıyoruz. Her zaman eğitim ve tecrübenin bir ara da işe yarayacağını düşünen firmamız yaptığı her işte en iyi olmayı ve yüzde yüz müşteri memnuniyeti kazanmayı amaçlamaktadır.

Hiç beklemediğiniz bir anda, beklemediğiniz bir yerde aracınız arıza verebilir ve çok zor bir durumda kalabilirsiniz. Bu tarz durumlarda yardımınıza gelebilmek için kurduğumuz acil servis hattına günün her saati ulaşabilirsiniz. Olabilecek en kısa zaman da size dönüş yapan uzman personellerimiz sizin için elinden geleni yapacaktır.

Kullandığımız birinci sınıf ürünler ve profesyonel servis hizmeti kaliteli hizmet vermemize yardımcı olan en önemli unsurlardır. Hızlı ve güvenilir hizmetin adresi olan firmamız uzman personel kadrosu ve uzun yıllara dayanan tecrübesi ile bir telefon kadar yakınınızdayız ve bizimle iletişime geçmenizi bekliyoruz.

fib.net - firmalar işte burada Sosyal Medyada Biz
Copyright 2017 fib.net
Tüm Hakları Saklıdır.
Güvenli Alışveriş

Gizlilik Politikası Kullanım Koşulları
Yenilik Habercisi
Bültenimize kayıt olup tüm
kampanya ve yeniliklerden
haberdar olun !
Bize Ulaşın

Maltepe / İstanbul
Çok Yakında
[email protected]