fib.net - firmalar işte burada

Gaziosmanpaşa Pilates Salonları

Bu alanda hizmet mi veriyorsunuz? Ücretsiz olarak kayıt et.
Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok

Bu egzersiz dalını zihinsel ve fiziksel sağlığın bir bütün olduğuna inanan Joseph Pilates doğadaki hayvanları izleyerek bulmuştur. 1920’lerde Amerika’ya giden Pilates burada bir stüdyo açmış ve “ Kontrol Bilimi “ adını verdiği metodunu tüm dünyaya çalışmıştır. İstanbul Gaziosmanpaşa Pilates Salonu olarak bizlerde, pilatesi sizlerin yaşam felsefesi haline getirmeye çalışıyoruz. Salonumuzdaki tüm eğitenler sertifikalı ve bu işte uzman kişilerdir. Uzun zamandır bu sektörde varlığını sürdüren, hayatlarını pilates sporuna adamış kişilerdir.  Yanlış uygulanan Pilates programlarının bugüne kadar omurga kırıklarından tansiyon sorununa kadar pek çok önemli rahatsızlığa neden olduğunu sizlerde duymuşsunuzdur. Bu sebepten dolayı pilates yapmaya karar verdiğinizde bizim uzman kadromuzdan yararlanın.  Uygun fiyatlarla sizlerinde yaşam standardınızı yükseltelim. Bu felsefi yaşam sizin ve dostlarınızın yaşamını tamamen değiştirsin. Siz ve sevdikleriniz yepyeni bir yaşama merhaba deyin. 

Bu egzersizin amacı; karın ve sırt bölgelerini eşit oranda güçlendirip, vücudumuzun üst kısmında sağlam bir iskelet oluşturmaktır. Pilatese göre vücut merkezi, derindeki kaslarla bel kemiğine en yakın kaslardan oluşmaktadır. Günümüzde klasik egzersizler zayıf kaslar zayıflama, güçlü kaslar güçlenme eğiliminde çalıştırılmaktadır.  Bu da dengesiz adale yapısına, kronik bel ağrısı ve sakatlıklara neden olmaktadır. Pilateste ise kas yapısı bir bütün halinde görülür. Kilo vermeseniz de ince görünürsünüz. Vücuduz düzgün bir görünüşe kavuşur. Kasların güç kazanmasıyla sakatlanmalar zorlaşır. Dayanıklılık artar, metabolizma hızlanır. Sizlerde vücudunuzun şekil alarak zarif bir görünüme kavuşmasını istiyorsanız bizlerle iletişime geçiniz.

Her 10 kişiden 8′i, yaşamının bir döneminde, iskelet ve kas sistemi sorunu ile boğuşmaktadır. Kesintisiz ağrılar yaşamlarını zorlaştırmakta ve dirençlerini düşürmektedir. Omurganın düzgün kullanılmadığı, vücut dengesinin bozuk olduğu oturuş şekilleri, duruş bozuklukları, yanlış oturuş pozisyonlarında uzun süre kalınması ve tekrarlanan hareketler; kaslarda gerilme, yorgunluk ve stres giderek ağrılı kas spazmlarına sebep olmaktadır.  Bu sebepler kişilerde sırt ve boyun ağrıları şikayetlerine sebep olmaktadır. Verdiğimiz hizmet sayesinde insanlar bu ağrıları hayatlarından tamamen çıkaracaklar.  Vücutlarındaki duruş bozuklukları, kasların zayıflıkları gün geçtikçe düzelecek daha sağlıklı bir yaşama merhaba diyeceklerdir.

Pilates aynı zamanda bir nefes tekniğidir.  Nefes yaşamın ilk ve son eylemi olarak bilinmektedir. Bu yüzden her şeyden önce doğru nefes almayı öğrenmek gerekir. pilates egzersizleriyle tanıştığınızda doğru nefes alacak vücudunuzu doğru şekilde yön vereceksiniz. Pilates ve nefes tekniği pilatese başlarken ilk öğrenilmesi gereken konuların başında yer almaktadır. Çünkü; pilates yaparken doğru nefes alış verişi egzersizlerin daha kolay ve seri yapılması için önemlidir. Sizlerde doğru bir nefesle hayatınıza renk katmak istiyorsanız iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşın.

fib.net - firmalar işte burada Sosyal Medyada Biz
Copyright 2017 fib.net
Tüm Hakları Saklıdır.
Güvenli Alışveriş

Gizlilik Politikası Kullanım Koşulları
Yenilik Habercisi
Bültenimize kayıt olup tüm
kampanya ve yeniliklerden
haberdar olun !
Bize Ulaşın

Maltepe / İstanbul
Çok Yakında
[email protected]