fib.net - firmalar işte burada

Güngören Asansör Bakım Arıza Tamir

Bu alanda hizmet mi veriyorsunuz? Ücretsiz olarak kayıt et.
Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok

Asansörlerin icadı ile bugün inşaat sektörü hızlı bir gelişme içerisindedir. Asansör olmasaydı bugün bu yükseklikte binaların yapılması mümkün değildir. Hem insanlar için hem de malzemenin taşınması açısından büyük sorunlar yaşanırdı. Düşündüğümüzde bir insan en fazla 5-10 kat yukarı çıkabilir. Günümüzde 20-30 belki daha yüksek yapıda binalar inşa edilmektedir. Asansörlerin arızaları da günümüzde kaçınılmaz sorunlarımız arasındadır. Asansörlerin arıza yapması demek işlerimizi zora sokmaktadır şöyle ki taşınma veya yüksek katlara çıkmamızı güçleştirmektedir.

Arıza sebeplerine bakacak olursak:  yeni servise verilen asansörlerde imalat veya montaj kusurlarının kullanım sırasında ortaya çıkması, asansörün düzenli bakım yapılmaması. Bakım eksiklikleri sonucu oluşan arızalar, kullanıcı hataları, gerilim düşüklüğü veya kesilmesi, motor ve elektrik kumanda sisteminin aşırı ısınma, fazla yük veya sürekli çalıştırma sonucu asansör kontrol sisteminin korumaya geçmesi sonucu arızalanması, kullanım amacına uygun imal ve monte edilmesi gibi arızaları çıkabilir. İstanbul Güngören Asansör Bakım Arıza ve Tamir olarak biz bu arıza sebeplerini minimuma indirmekteyiz.  Asansörünüzün bakımı geldiği süreden öncesinden sizlere ulaşım sağlayarak asansörünüzün düzenli bakımını sağlamaktayız. İmalat veya montaj işleminde kusur ve hataya yer vermemekteyiz. Uzman kadromuz ve yıllardır bu işi yapmış olduğumuz tecrübelerimize dayanarak tamirat, imalat, onarım, bakım ve montajda en iyisi olduğumuzu biliyoruz.

Bizim için başta ilkemiz “ önce güven ve müşteri memnuniyeti “ bu ilkeyi kendimize görev edinmiş bu zihniyet doğrultusunda sizlere hizmet vermekteyiz.  Asansör bakım, onarım, tamir ve yenileme işimize başlamış olup daha sonra kısa süre de CE, ISO 9001, TSE, Garanti, Hizmet Yeterlilik belgelerini alarak sektörümüzün en iyi olma yolundayız.  Firmamız teknik personeli ve bilgisayar donanımı ile sürekli değişen ve gelişen teknolojiyi sizler için yakından takip etmekteyiz. Hızla gelişen teknolojiye ayak uydurarak sizlere her zaman daha iyiyi ve kusursuzu ulaştırmayı hedeflemekteyiz. Yılların vermiş olduğu tecrübe ve uzman kadromuz ile sizlere ayrıntılı hizmet anlayışımız ile birlikte her konuda yardım etmek istiyoruz. Yaptığımız işi zamanında, kaliteli işçiliğimiz ile teslim etmekteyiz. Sizler için her zaman nitelikli hizmet vermekteyiz.

fib.net - firmalar işte burada Sosyal Medyada Biz
Copyright 2017 fib.net
Tüm Hakları Saklıdır.
Güvenli Alışveriş

Gizlilik Politikası Kullanım Koşulları
Yenilik Habercisi
Bültenimize kayıt olup tüm
kampanya ve yeniliklerden
haberdar olun !
Bize Ulaşın

Maltepe / İstanbul
Çok Yakında
[email protected]