fib.net - firmalar işte burada

Güngören Beyaz Eşya Servisi

Bu alanda hizmet mi veriyorsunuz? Ücretsiz olarak kayıt et.
Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok

Beyaz eşyalarımızdan bulaşık makinesi, buzdolabı, kurutma makinesi, çamaşır makinesi, klima v.b. gibi tüm beyaz eşyaların bakım, onarım, kurulum tamirini en uygun fiyatlarla güler yüzlü ekibimizle işlemleri gerçekleştirmekteyiz. Donanımlı ve geniş kapsamlı çalışma alanlarımız olduğu için ekiplerimizi sizlere en kısa sürede yönlendirmekteyiz. Bakım ve onarımınızı yaptırmadığınız takdirde beyaz eşyalarınızda performans düşüklüğü, pis kokular, gürültülü çalışma, enerji sarfiyatı ve bunların sonucunda yüksek maliyet ve beyaz eşya ömründe kısalma meydana gelir.

Tüm marka ve model beyaz eşyalarda garantili servis ve bakım hizmeti sunmaktayız. Amacımız en başarılı servislerden biri haline gelmek. Kaliteden ödün vermeyerek öncesi ve sonrasında da aynı şekilde ilerlemek Güngören Beyaz Eşya Servisimiz sorun ve ihtiyaçlarınızı en hızlı ve güvenli şekilde çözümlemektir. Sizlere en iyi hizmeti vermek adına kendini sürekli olarak yenilemekteyiz. Sektördeki gelişmeleri yakından takip etmekte, kendimizi devamlı olarak geliştirmekteyiz. Vizyonunu sürekli genişleten firmamız, teknolojiyi yakından takip etmektedir. Müşteri potansiyelinin arttırmak için yapılması ilk sırada müşteri memnuniyetinin sağlanması vardır. Servis ekibimiz birçok farklı noktada hizmet sunmak için hazır olarak beklemektedir.

Fiyatlarımız ve hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Alınan talepler teknisyen ve tekniker arkadaşlarımıza bildirilip kısa sürede geriye dönüş yapılmaktadır. Beyaz eşyada montaj, yer değişikliği gibi işlemlerde şirketimiz tarafından verilen eğitimler son derece büyük bir önem taşımaktadır.

Hizmet kalitemizden yararlanmak için Çağrı merkezi ekibimizle gün boyu hizmetinizdeyiz.

fib.net - firmalar işte burada Sosyal Medyada Biz
Copyright 2017 fib.net
Tüm Hakları Saklıdır.
Güvenli Alışveriş

Gizlilik Politikası Kullanım Koşulları
Yenilik Habercisi
Bültenimize kayıt olup tüm
kampanya ve yeniliklerden
haberdar olun !
Bize Ulaşın

Maltepe / İstanbul
Çok Yakında
[email protected]