fib.net - firmalar işte burada

Güngören Bilgisayar Laptop Tamiri

Bu alanda hizmet mi veriyorsunuz? Ücretsiz olarak kayıt et.
Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok

Teknolojinin geliştiği bu çağda bilgisayar ve laptoplar hayatımızın büyük bölümünü kaplamaktadır. Milyarlarca insana ulaşan bilgisayarlar sayesinde insanların birçok işi kolaylaşmaktadır. Zaman içinde bilgisayarlar geliştiler ve ucuzladılar. İnternet ve ağ teknolojileri sayesinde erişebilirlik ve paylaşılabilirlik çok arttı. Buna paralel olarak yazılımlar da çoğaldı, yetenekleri arttı ve ucuzladılar. Birçok cihaz taşınabilir hale geldi bu sayede günlük hayatımızda yaptığımız birçok şeyi bilgisayarlar ve yazılımlar bizler için kolaylaştırmaya başladılar. Birçok alanda kullanılan bilgisayar, laptop, notebook vs. gibi cihazların arızalanması ile işlerimizin ertelenmesi gibi sorunlarla karşı karşıya kalırız. Karşılaştığınız bu sorunlarda bizler sizler için hizmet vermekte olacağız.

Yoğun teknik servis hizmetimizin bizlere kazandırdığı tecrübe ile minimum sürede ve maliyette bilgisayarınızı çalışır hale getirerek sizlere teslim etmekteyiz. Arızalı bilgisayarlara yapılacak ilk ve doğru müdahale çok önemlidir. Bilinçsiz müdahaleler cihazlarınızı onarılamaz hale getirebilir. Servisimiz uzaktaki müşterilerimiz için vakit kaybı olmaması ve acili yeti olan sorunların çözümleri için uzaktan destek hizmeti vermektedir. İstanbul Güngören bilgisayar ve laptop tamiri olarak pratik çözümlerle sadece anlık değil kalıcı çözümler elde edilmektedir. 

Bakım Anlaşması teknik servis, destek ve yerinde teknik servis hizmetleri için kurumların daha ekonomik bir şekilde yaralanabilmesi için yapılan bir uygulamadır. Bakım anlaşması kurumda bulunan cihazlar toplamına gör ya da kontörlü sisteme göre yapılmaktadır. Bilgisayar tamiri ve teknik servis hizmetlerimizi ister evinizde, isterseniz iş yerinde alabilirsiniz. Bilgisayar teknik servisi ile en kaliteli, verimli, ekonomik ve güvenli hizmeti vermenin gayreti içindedir. Servisimize ulaşan markalı veya markasız tüm ürünlerin sorunları en kısa sürede tespit edilerek sizlere bilgilendirme yapılır, uygun görmeniz halinde çözüme kavuşturulur. Bilgisayarınızın tamir, format ve bakım ihtiyaçlarını hızla yerinde gideriyoruz. Gerekli yedek parçaları kaliteli ve uygun fiyatlı olarak sizlere temin ediyoruz.

fib.net - firmalar işte burada Sosyal Medyada Biz
Copyright 2017 fib.net
Tüm Hakları Saklıdır.
Güvenli Alışveriş

Gizlilik Politikası Kullanım Koşulları
Yenilik Habercisi
Bültenimize kayıt olup tüm
kampanya ve yeniliklerden
haberdar olun !
Bize Ulaşın

Maltepe / İstanbul
Çok Yakında
[email protected]