fib.net - firmalar işte burada

Güngören Boyacı

Bu alanda hizmet mi veriyorsunuz? Ücretsiz olarak kayıt et.
Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok

Başarılı çalışmalarımız sonucunda her defasında büyüyen bir portföye sahibiz. İşini iyi bilen tecrübeli boyacı ustalarımızla beraber evinizde, işyerinizde, binanızda, fabrikanızda yapılması gereken tüm işlemleri gerçekleştiriyoruz. Kaliteli malzemeyle uzun yıllar sizi düşündürmeyecek iş potansiyelimizle sizin işinize de talibiz.

İşimizde kullandığımız her türlü malzemeyi dikkat ve özenle seçmekteyiz. Çünkü işimizin mükemmel sonuçlar vermesi için bu önemlidir. Örneğin seçilen fırçaların bile kullanımı boyanın pürüz yaratmaması açısından mühimdir. Boyacı ustalarımız yeni fırçaları önce astar uygulamasında kullanarak uçlarının boyaya alışmasını sağlarlar. Boya yaparken fırçayı, boyaya kıllarının yarısına gelecek seviyede daldırarak boyayı almasını sağlarlar. Sürülmeden önce kutunun kenarına sıyrılarak boyanın fazlası akması sağlanır ki boyanırken kötü görüntü oluşmasın.

Boyacı ustalarımızın dikkat ettiği bir başka nokta ise; Boyayı karıştırmak için veya boyanacak yerin tozunu gidermek için boya fırçalarını kullanmamaktır. Diğer önemli nokta fırça ölçüleri ve bu fırçaların nerede kullanılacağıdır. Fırçalarda ölçü, inç hesabına göredir. 1/2, 1 ve 1 1/2, inç fırçalar kapı ve pencere doğramasında, 2, 3 inçlik fırçalar, geniş yüzeylerin boyanmasında, 4, 5 inçlik fırçalar duvarların boyanmasında kullanmak önemlidir. Mükemmel sonuçlar doğru yerde doğru malzememin kullanımıyla mümkündür.

 Ustalarımız doğru malzemeyi kullanarak zamandan tasarrufta ederler. Duvarlarda rulo ile çalışmak daha hızlı ve kolaydır. Bu yüzden duvarlarda rulo kullanılır.  Duvarların kesiştiği yerlerde, kapı, pencere vb ahşapların boyanmasında fırça kullanılır. Genel olarak; su bazlı boyalar için sentetik fırçalar, yağlı boyalar için doğal kıllı fırçalar, pürüzlü ve dekoratif yüzeyler oluşturmak için uzun tüylü rulolar, düz yüzeyler için çok kısa tüylü rulolar kullanırız.

Bizimle çalışmak demek işinin ehli insanlarla çalışmak demektir. 

fib.net - firmalar işte burada Sosyal Medyada Biz
Copyright 2017 fib.net
Tüm Hakları Saklıdır.
Güvenli Alışveriş

Gizlilik Politikası Kullanım Koşulları
Yenilik Habercisi
Bültenimize kayıt olup tüm
kampanya ve yeniliklerden
haberdar olun !
Bize Ulaşın

Maltepe / İstanbul
Çok Yakında
[email protected]