fib.net - firmalar işte burada

Güngören Çatı Yapım ve Tadilatı

Bu alanda hizmet mi veriyorsunuz? Ücretsiz olarak kayıt et.
Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok

Çatılarınızın yapım aşamasında çok iyi sonuçlar alabileceğiniz bir firmayız. Çatı bakım ve onarımlarında gerek kullanılan malzemeler gerekse de yapılan işler ile her zaman en iyi ve kaliteli işler yapmaktayız. Çatıların bazılarını kiremit ile yapılır. Kiremidin döşenmesi için bir alt zemin hazırlanması gerekir. Tahtaların üzerine kiremit konacağı şekilde ayarlanması gerekir. Çakılan tahtaları üstüne su girmesin diye mamber denilen malzemeden kullanılır. Kullanılan malzeme hem sıcağı geçirmez aynı zamanda yağmuru geçirmez. Kiremitler döşendikten sonra hepsi kontrol edilir ve kırıklar ile çatlak olanlar düzeltilir. Bu kontrol sayesinde yapılan işlemdeki sorun önceden çözülmüş olur.

Çatı yaparken bacaların etraflarına su geçirmeyen yalıtım malzemesi ile iyice kontrol edilir. Yalıtım malzemesi bir zaman sonra bozulma yapabilir bu yüzden yılda bir kez en azından kontrol etmek gerekir.

Çatınızda kiremitlerde kırılma ya da farklı çatılarda başka sorunlar yaşadınız ise bize ulaşın yeterli olacaktır. En kolay bozulma ve yırtılma yapan malzeme suyalıtım malzemesidir böyle bir sorunla karşılaştığınız zaman biz hemen devreye geçeriz ve yenileme işlemini yaparız.

Çatılarınızın bakım ve onarımlarına çok dikkat etmeniz gerekir. Çünkü zamanla zor hava şartlarında yaşanan aşınmalar bozulabilir. Bu durumda da sizin ya da ustalarımızın kontrol etmesi şart olacaktır. Eğer değişmesi gereken tamir ve bakım gereken bir durum olduğu zaman da bize ulaşabilirsiniz.

İstanbul Güngören çatı yapımı ve tadilat işleri yapan firmamızda kullanılan malzemeler CE belgesi ya da TSE belgesi olan malzemeleri kullanmaktayız. Yapmış olduğumuz işler ile çatılarınızın görünümünü daha şık ve güzel bir hale getire biliyoruz. Böylece baktığınız zaman da doğa ile bütünleşmiş modeller görebilirsiniz. Çatı yapımlarında her daim görsellikte çok önemlidir

fib.net - firmalar işte burada Sosyal Medyada Biz
Copyright 2017 fib.net
Tüm Hakları Saklıdır.
Güvenli Alışveriş

Gizlilik Politikası Kullanım Koşulları
Yenilik Habercisi
Bültenimize kayıt olup tüm
kampanya ve yeniliklerden
haberdar olun !
Bize Ulaşın

Maltepe / İstanbul
Çok Yakında
[email protected]