fib.net - firmalar işte burada

Güngören Kombi Servisi

Bu alanda hizmet mi veriyorsunuz? Ücretsiz olarak kayıt et.
Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok

Kurumsal bir firmayız. Bizimle çalışmaktan asla pişmanlık duymazsınız. Her zaman kalıcı kısa sürede hızlı çözümler sağlamaktayız. Müşterilerimizim memnun kalması bizleri de mutlu etmekte ve referanslarımızı genişletmektedir. Sizlerde kombilerinizden memnun kalmak istiyorsanız bizlerle irtibata geçin.

Tüm kombi çeşitlerine hizmet vermekteyiz. Müşterilerimizin arızalarına anında müdahale etmekte gereken bilgileri verdikten sonra onaylarına göre hareket etmekteyiz. Eğer arıza yerinde çözülemeyen bir durumsa müşteri onayı olmadan herhangi bir işlem yapmamaktayız.

Kombinizin doğalgaz sızıntısını hissettiğiniz anda sakın bir müdahalede bulunmayın. Öncelikle doğalgaz ana girişini hemen kapatın. Yakıcı bir madde yakmayın ve lambalarınızı da kesinlikle yakmayın. Pencerelerinizi açın ve gaz ortamında durmayıp evden dışarı çıkın ve en kısa sürede firmanızı arayın. Firmamız olarak kaçağın tespit edilmesi için cihazlarımızı kullanmakta ve gereken önlemleri alıp çözümünü sağlamaktayız.

İstanbul Güngören kombi servisi olarak, kombi bakımlarınıza önem vermekteyiz. Hangi çeşit kombileriniz olursa olsun tamirini, bakımını, onarımını ve temizliğini üstlenmekteyiz. Doğru çözümler ve deneyimli uzmanlarımız sayesinde kontrollü ve planlı çalışmalarımızla işimizin hakkını vermekteyiz.  Sertifikaları tam olan firmamızın kombi arızalarınızı yapması ile tehlikeden uzak olmanız demektedir. Asla kombilerinizi bilmediğiniz güvenmediğiniz hakkında hiçbir bilgi olmayan firmalara ya da kişilere yaptırmayınız. Kombilerinizin bakımlarını yaptırmak için firmamızla irtibata geçip bilgilerinizi bırakıp anlaşma sonucu adresinize sizin uygun gördüğü günde bakımını yapmaktayız. Öncelikle kış aylarında çok çalışan kombilerinizin kış ayı gelmeden çalışıp çalışılmadığına bakılmaktadır. Suyu ısıtıyor mu ve kaloriferin durumu kontrol edilir, odayı ısıtıyor mu kontrol edilir,  tozlanma var mı kontrol edilir, peteklerde bir problem var mı kontrol edilir, sızıntı ya da bir kaçak var mı kontrol edilir, elektrik sistemleri kontrol edilir ve filtre temizliği yapılır.  Bu aşamada bir sıkıntı var mı diye tespit edilir. Tüm bakımlar yapıldıktan sonra kullanım için hazırdır.

fib.net - firmalar işte burada Sosyal Medyada Biz
Copyright 2017 fib.net
Tüm Hakları Saklıdır.
Güvenli Alışveriş

Gizlilik Politikası Kullanım Koşulları
Yenilik Habercisi
Bültenimize kayıt olup tüm
kampanya ve yeniliklerden
haberdar olun !
Bize Ulaşın

Maltepe / İstanbul
Çok Yakında
[email protected]