fib.net - firmalar işte burada

Güngören Mutfak Dolabı Yapımı

Bu alanda hizmet mi veriyorsunuz? Ücretsiz olarak kayıt et.
Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok

Tabi ki de her insanın zevki ayrıdır her zevke ve fikre uygun mutfak dolaplarını sizler için hazırlıyoruz. Türk standartlarına göre bir ev yapıyorsanız bu duruma uygun modeller ve renkler bulunmaktadır elimizde biz rengârenk mutfakları çok seviyoruz ve tarz olduğuna inanıyoruz ama müşterilerimiz bu renkleri seçerken biraz tereddüt ediyorlar. Eğer küçük ve çok tatlı bir mutfağınız var ise lütfen koyu renkleri seçmeyin çünkü koyu tonlar mutfağınızı daha da küçültür bu sebepten ise açık krem tarzlarında seçmekte yarar var. Ama çok istiyorsanız da renkli dolapları gri tonu gibi ya da alt mutlaka açık olmalı üst istediğiniz renk olabilir.

Geniş mutfaklarınız var ise biraz daha koyu renkleri seçebilirsiniz. Mesela bordo, mürdüm, kırmızı, siyah veya pastel tonlar da çok güzel olur. Başka bir seçenek ise ahşap renginin koyu tonları da olabilir. Ahşap olan koyu tonları kullanırken biraz da açık ton uyumu sağlaya bilirsiniz.

Mutfak dolaplarının renkleri konusunda sizleri biraz olsun bilgilendirdik ve fikirler oluşturduk İstanbul Güngören Mutfak Dolabı Yapımı için bize ulaşmanız yeterli olacaktır. Sizlere her zaman ustalarımız ile istediğiniz şekilde arzularınıza göre yardımcı olmaktan onur duyarız.

Mutfak dolapların da farklı aksesuarlar kullanmak ister misiniz? Her zaman değişen teknoloji ve tasarımlar sayesinde her zaman yeni ürünler çıkmaktadır. Bunlar ile beraber kullanacak olduğumuz aksesuarlar menteşeler, çekmece rayları, kulplar, bazalar, yukarı açma sistemi, kör köşe nokta değerlendirmeleri, kiler dolapları, şişelik, bardaklık gibi birçok ürün kullanmaktayız.  Öncelikle yaptırmak istediğiniz mutfağınız için standart denilen türde mi yoksa yüksek kalite de mi istiyorsunuz mutfağınızı bunu bilmek lazım eğer standart denilen türde istiyorsanız. Muhtemelen çekmeceleri teleskopik ya da beyaz ray, düz menteşeler ve uygun fiyatlı kuplar halinde görürsünüz. Aslında bu tip de bir mutfağın maliyeti ucuz gibi görünür ama her zaman bu tarzda işlerde maliyetler bir epey tutar.

Ama lüks bir mutfak da ise her kes farkındadır ki masrafın fazla tutacağına böyle bir mutfak da menteşe ve raylar frenli sistemlidir. Aynı zamanda kapağı ittiğinizde frenlidir ve yavaşça kapanır. Bu şekilde rahat pozisyonlarda çalışan kapaklar ve dolaplar isteye bilirsiniz bizim mutfak dolabı atölyemiz de sizin isteklerinize göre değişen modeller yapmaktayız siz hayal edin biz size hazırlayalım bu ürünlerde pahalı gibi görünen sistemleri yine en uygun şekilde ayarlamalar ile sizler için hazırlarız. 

fib.net - firmalar işte burada Sosyal Medyada Biz
Copyright 2017 fib.net
Tüm Hakları Saklıdır.
Güvenli Alışveriş

Gizlilik Politikası Kullanım Koşulları
Yenilik Habercisi
Bültenimize kayıt olup tüm
kampanya ve yeniliklerden
haberdar olun !
Bize Ulaşın

Maltepe / İstanbul
Çok Yakında
[email protected]