fib.net - firmalar işte burada

Güngören Oto Servis

Bu alanda hizmet mi veriyorsunuz? Ücretsiz olarak kayıt et.
Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok

Hepimizin hayatında büyük bir öneme sahip olan araçlarımızın belirli aralıklarla bakımlarını yaptırmak zorundayız. Zamanında yapılmayan bakımlar aracın sistemini bozabilir yâda bazı parçaların yıpranmasına sebep olabilir. Bunlar da can ve mal kaybına sebep olabilir. Sizin ve araçtaki tüm sevdiklerinizin güvenliğini sağlamak için bu bakımları yaptırmak zorundasınız. Firmamız bünyesinde yapılan periyodik bakım hizmetleri şunlardır; : hava filtresi değişimi, yakıt filtresi değişimi, motor yağı değişimi, polen filtresi, değişimi, motor bakımı, yağ filtresi değişimi, fren bakımı, far ayarı, ön takım kontrol vb uygulamalardır. Bu uygulamaların hepsi düzenli olarak yapıldığında aracınız ile ilgili kötü sürprizlerle karşılaşma olasılığınız azalır.

Firmamız bünyesinde verilen servis hizmetleri ise bilgisayarlı arıza tespit, motor bakımları, fren bakımları, şanzıman tamir ve bakımı, ön düzen ve komple bakım, elektrik ve elektronik bakım, muayene öncesi bakım, klima tamir ve bakım ve kaporta hizmetleri vermekteyiz. Modern alt yapısı ve alanında uzman geniş kadrosu ile müşteri odaklı çalışan firmamız tüm marka ve model araçlara sorunsuz bir şekilde hizmet vermektedir. Her türlü aracın hasar tespiti son derece modern ve teknolojik cihazlar yardımı ile yapılmaktadır. Tespit edilen hasarların tamirin den önce size detaylı bir şekilde bilgi vermekteyiz. Daha sonra fiyatlandırma ile ilgili bilgilendirip eğer onaylarsanız tamir ve bakım işlemlerini başlatmaktayız. Bütün bunlar olurken siz çayınızı kahvenizi yudumlayarak beklersiniz. Güler yüzlü personellerimiz sayesinde kendinizi eviniz de hissedersiniz. Olabilecek en kısa zaman diliminde aracınızın tamir ve bakım işlemleri gerçekleştirilir ve aracınızı teslim alabilirsiniz İstanbul Güngören’de bulunan firmamız uzun yıllardır otomotiv sektöründe güvenin simgesi olmayı başarmıştır. Kullandığı teknolojik cihazlar, kaliteli ve orijinal yedek parçalar ve eğitimli uzman personel kadrosu ile İstanbul Güngören Oto Servis Bakım firmamız yaptığı her işin garantisini vermektedir.

Her zaman ve her yerde olabilecek tüm arızalarda bize ulaşabilmenizi sağlayan Acil çağrı merkezimize günün her saati ulaşabilirsiniz. Size kaliteli hizmet verebilmek adına sürekli gelişim ve değişim içinde bulunan firmamız her zaman çalışkanlığı ve dürüstlüğü kendine ilke edinmiştir.

fib.net - firmalar işte burada Sosyal Medyada Biz
Copyright 2017 fib.net
Tüm Hakları Saklıdır.
Güvenli Alışveriş

Gizlilik Politikası Kullanım Koşulları
Yenilik Habercisi
Bültenimize kayıt olup tüm
kampanya ve yeniliklerden
haberdar olun !
Bize Ulaşın

Maltepe / İstanbul
Çok Yakında
[email protected]