fib.net - firmalar işte burada
Halı Yıkama Temizleme
Halı Yıkama Hizmetimiz

            Evlerde olmazsa olmazlar arasında yer alan halılar, çeşitli renklerde ve modellerde bulunmaktadır. Evin görselliğine ve görünüşüne ayrıcalık katmakla beraber, hoş tasarımları ile dikkat çekmektedir. Fakat halılar her ne kadar kullanışlı olsa da, temizlenmesi ve bakımlı olması gerekir. Dışarıdan gözüken lekeler ve tozlar, insanları daima rahatsız etmektedir. Bu kötü görüntüden kurtulmak için, firmamız hizmetlerini aktif etmiştir.

            Uzun bir süredir halı yıkamacılığı sektöründe yer alan firmamız, üstün bir hizmet ve profesyonel çalışanlar ile 24 saat hizmete açık konumdadır. İstenilen ebat ve ölçülere göre, fiyatlandırmalar yapılmakta ve kısa sürede halı yıkama işlemi yapılmaktadır. Üstelik fiyatlarda, piyasada yer alan en uygun fiyatlardır. Yapmış olduğumuz işçilik daima not almıştır ve birçok referansımız mevcuttur. Halıların tüm bakımı ve temizliği, son teknoloji aletlerimiz vasıtası ile yapılmaktadır. Böylece yıkanan halılar, ter temiz ve göz alıcı güzellikte teslim edilmektedir. İşlemlerin kısa sürmesi ve müşteri memnuniyetimiz, bizi daima bu sektörde bir lider haline getirmiştir. 

Hizmetimizin İlerleyiş Süreci

            Halı yıkama hizmetimiz, daima plan ve program dahilinde yapılmaktadır. İlk olarak yazılmış olan telefon numaralarından aranması ve çalışanların adrese yönlendirilmesi için, talepte bulunulması gerekir. Ardından adreslere kısa bir sürede ulaşmaktayız ve halıları elden teslim almaktayız. Arabalara koyulmadan önce, paketleme işlemi yapılmaktadır. Böylece temizlik alanlarına götürülene kadar, halılarda kesinlikle herhangi bir sorun olmayacaktır. Temizlik alanlarına ulaştıktan sonra, halılar paketlerinden çıkartılır ve sıraya alınır. Sırası gelen halı, temizleme alanları içerisinde detaylı bir temizlikten geçer. Kullandığımız temizlik maddeleri ise, yurt dışından getirilmiş özel ürünlerdir. Temizlik maddeleri halıların diplerine kadar işleyerek, kusursuz bir görünüme ulaşmasına yardımcı olacaktır.

            Temizleme işlemi bittikten sonra, çalışanlarımız halılarda kalabilecek lekelere karşı bir inceleme gerçekleştirir. Plan dahilinde yapılan incelemeler sonucu, halıların bakımı tamamlanır ve kurutma işlemine geçilir. Kurutma alanlarımız, tamamen doğal yollardan yapılmaktadır. Yaklaşık 2 gün içerisinde kuruma işlemi tamamlanmaktadır ve sırası gelen halı paketleme işlemine alınmaktadır. Paketlenen halılar, çalışanlarımızın aldığı adrese geri götürülür. Son olarak halılar evden alınan bölgeye serilir ve hizmet sonlanır. 

fib.net - firmalar işte burada Sosyal Medyada Biz
Copyright 2017 fib.net
Tüm Hakları Saklıdır.
Güvenli Alışveriş

Gizlilik Politikası Kullanım Koşulları
Yenilik Habercisi
Bültenimize kayıt olup tüm
kampanya ve yeniliklerden
haberdar olun !
Bize Ulaşın

Maltepe / İstanbul
Çok Yakında
[email protected]