fib.net - firmalar işte burada
İç Mimar Dekorasyon
İç Mimar Dekorasyon

            Fikirleri sanata, alanları saraya dönüştüren dekorasyon zekası içinin ehli iç mimarlarımız tarafından sunulmaktadır. İnşaat aşamasından, anahtar teslime kadar, evinizde her bir detayı zevkle döşeyerek, alanlarınıza sanat katıyoruz. Ev ve çalışma alanlarında değişim isteyen müşterilere özel keşif ve analiz çalışmalarıyla proje sunarak işin ilk adımı gerçekleşmiş oluyor. Ev dekorasyonunda iç mimari ilgilendiren konular saymakla bitmez.

            Perdelerin kumaşından, astarına, duvar boyasının mineral özelliğinden, süslemesine kadar her ayrıntı değerlendirilir. Zemin kaplaması, duvar kaplaması, pencere ve pervazları, halı, mobilya ağacının çeşidinden rengine her biri iç mimarlık konusudur. Gösterişli olduğu kadar kullanışlı olmak zorunda olan dekorasyon ürünleri, ortaya konulmak istenen tarzı yansıtmak zorundadır. Modern yahut klasik çizgiler taşıyacak bir ortamın tüm unsurları, amaca yönelik duruş sağlamalıdır.
    
            Salon, oturma odası, yatak odası, bebek ve çocuk odası, banyo, çalışma odası gibi her alan, kendine has dizayn edilmektedir. İç mimarinin temelini oluşturan, zemin, duvar, kapı ve pencerelerdir. Ustalıkla işleyen yer döşemeleri, simetrik açıyla dizayn edilen kaplamalar, üzerine konan eşyaların fonu konumundadır. Halk arasında söylenen, ''eşyayı gösteren perdedir'' sözü tam manasıyla dekorasyonun tamamlayıcı ögesidir. Perdelerinizi ihtişamla sergileyeceğiniz, möble görüntülü pencere sistemleri fonksiyonel seçeneklerle sunulmaktadır. Yalıtım sağlayan pencere ve cam kapılar, özel malzemelerden oluşturularak yapılmaktadır.
    
            Kapı modelleri, içi dolu ve boş seçeneklerle sunularak, her bütçeye hitap etmektedir. Renk seçeneği, kapı motifler, iç mimarın zevkine ve ev konseptinize uygun olarak tasarlanır. Ana hatlar kapı, pencere, duvar ve zemin kaplamalarından sonra, dekorasyon fikirlerine geçilir. Klasik, simetrik, otantik, oryantalist gibi sayısız öneri değerlendirilerek, tarzınıza en uygun konsept seçilmektedir. Renkler uyumlu kullanıldığı gibi, zıt renkler kombin edildiğinde öne çıkarılmak istenen obje değer kazanır. İç mimarlık sanatsal matematik hizmeti uygulamasıdır. Tasarım, göz zevki, opsiyonu ve konforu hesaplanır. Ana temayı destekleyici donatılarla renklendirilir.
    
            Firmamız, kaliteli hizmet anlayışı ve müşteri memnuniyetini ön planda tutarak tüm iç mekanlarınızda dekorasyon hizmeti sağlamaktadır. Mümkün olan en kısa sürede, istediğiniz konsept evinizde hazır hale getirilmektedir. Koltuk takımları döşemesi, eşya kaplama, mobilya tasarımı ve üretimi sunduğumuzu hizmetler arasındadır.

fib.net - firmalar işte burada Sosyal Medyada Biz
Copyright 2017 fib.net
Tüm Hakları Saklıdır.
Güvenli Alışveriş

Gizlilik Politikası Kullanım Koşulları
Yenilik Habercisi
Bültenimize kayıt olup tüm
kampanya ve yeniliklerden
haberdar olun !
Bize Ulaşın

Maltepe / İstanbul
Çok Yakında
[email protected]