fib.net - firmalar işte burada
İphone Tamiri ve Teknik Servis
 Iphone telefon modelleri, ülkemizde en çok kullanılan telefonlar arasındadır. Sık kullanımına bağlı olarak teknik servis ağı oldukça geniştir. Sitemiz bünyesinde Türkiye’de bulunan tüm ilçelerde iphone teknik servis hizmeti veren firmalar bir araya getirilmektedir. Bu sayede iphone telefonlarınız hakkında yaşayacağınız her hangi bir teknik sorunda sitemiz aracılığıyla tamir yapan bütün firmalara ulaşabilir, arıza tespiti için danışmanlık ve fiyat teklifi alabilirsiniz.


            Telefonlar artık yaşamımızın önemli birer parçası olduğu için hizmetin bir an önce alınması da oldukça önemlidir. Bu yüzden fiyat yanında tamiratın süresinin kısa olması, yedek parçaların hızlı şekilde temini oldukça önemlidir. Bu yüzden tamirat için yeterli olmayan amatör servisler yerine, uzmanlığı tecrübe ile sabit, geniş yedek parça temini kabiliyetine sahip firmalardan seçilmiş sitemiz sizin için oldukça faydalı olacaktır.

En İyi Teknik Servisler Bir arada

            Sitemiz bünyesine dahil edilen teknik servisler özenle seçilip, müşteri memnuniyeti ön planda tutulur. Alacağınız teknik servis hizmetinin kusursuz olması ve tamirat sonrası garanti verebilecek firmalar site bünyesinde barındırılmaktadır. Geniş teknik servis üyeliği ile fiyat teklifi alırken rekabetçi bir sistem oluşturulmuş olup, bir servisten alacağınız tamir ücretini, başka bir servis ile kolayca karşılaştırabilirsiniz. Bu haliyle tamiratınızın piyasa fiyatlarında olup olmayacağınız kontrol edebilirsiniz. Bu tür ve buna benzer karşılaştırma imkanlarından dolayı sitemiz sizin için oldukça kullanışlı bir hal almaktadır.

Nasıl Hizmet Alabilirsiniz?

            Sitemizde iphone tamirat hizmeti şu şekilde ilerlemektedir. Sitemize giriş yapıp üye olduktan sonra Tamirat için bulunduğunuz ilçe seçilir. Size en yakın alanında uzman i phone teknik servis firmaları listelenir. Arızanız ile ilgili istediğiniz servislerle iletişim formu üzerinden iletişimize geçersiniz. Telefon tamiratı konusunda mutabık kalırsanız, anında fiyat alabilir. Tespit edilmesi gereken bir arıza ise servis, cihaza bakıp arıza tespiti yaptıktan sonra fiyat bilgisi verir. Anlaştığınız teknik servis ile yakın konumda iseniz cihazı elde teslim edebilir. Uzak iseniz kargo ile cihazı gönderebilirsiniz.

            Bünyemiz dahilinde hizmet veren iphone teknik servisleri belirli kriterlere göre seçilmektedir. Teknik servislerin, Iphone tamiri konusunda tecrübeli, orjinal yedek parça kullanan, tamiratını yaptığı ve parça değişimi olan cihazlar için garanti verebilen firmalar olmaları olukça önemlidir.
 

fib.net - firmalar işte burada Sosyal Medyada Biz
Copyright 2017 fib.net
Tüm Hakları Saklıdır.
Güvenli Alışveriş

Gizlilik Politikası Kullanım Koşulları
Yenilik Habercisi
Bültenimize kayıt olup tüm
kampanya ve yeniliklerden
haberdar olun !
Bize Ulaşın

Maltepe / İstanbul
Çok Yakında
[email protected]