fib.net - firmalar işte burada

İstanbul Anadolu Yakası Lastikçi

İdris Culfa
İletişim Bilgileri
İstanbul / Sancaktepe
0 (544) 346 20 60
0 (544) 346 20 60
İdris Culfa
Firmanın Kontrol Ettiğimiz Bilgileri
İsim Soyisim :
Vergi Numarası :
Vergi Dairesi :
E-Posta Adresi :
TC Kimlik No :
Sabit Telefon :
Cep Telefonu :
Adres Bilgileri :
İstanbul Anadolu Yakası Lastikçi
  • İstanbul Anadolu Yakası Lastikçi
  • İstanbul Anadolu Yakası Lastikçi
  • İstanbul Anadolu Yakası Lastikçi
  • İstanbul Anadolu Yakası Lastikçi
  • İstanbul Anadolu Yakası Lastikçi

İstanbul Anadolu Yakası Lastikçi

Yolculuk sırasında başınıza gelebilecek en can sıkıcı olay nedir diye sorsak büyük ihtimalle ansızın gerçekleşen lastik patlamalarından bahsedersiniz. Bazen küçük bir çivi, bazen cam kırığı bazen de çukurlu bir yolun sebep olduğu lastik patlamaları alınan tüm önlemlere rağmen ne yazık ki öngörülemeyen olaylardır. Bir kere başa geldiğinde araç sahiplerini çaresizlik içinde bırakan oldukça can sıkıcı ve tüm günü mahvetmeye yeterli bir durumdur.

Tenha yollarda ya da trafik akışının epeyce yoğun olduğu kalabalık caddelerde ansızın  meydana gelebilecek lastik patlamaları hem telaşa sebep olur hem de kararsızlık yaratır. Araç başında beklemek mi daha iyi bir seçenek yoksa saatlerce yürüyerek bir yardım bulmak mı? şeklindeki soru işaretleri kafada döner durur. Hele bir de araç içinde çocuklarınız varsa.

Peki lastiğiniz patladı artık düşünmeye ayıracak vaktiniz yoksa ne yapabilirsiniz? Bu sırada atılacak en önemli adım bir seyyar lastikçi hizmetinden faydalanmaktır. Sizi hiç yormadan bulunduğunuz konuma gelen donanımlı ekip araçları ve işinin ehli ustalar ile lastik tamir ve değişimlerini gerçekleştiren seyyar lastikçiler zaman kaybetmemeniz adına başvurabileceğiniz en sağlıklı seçimdir.

Bu hizmet sırasında lastik tamiri ve değişimi, balans ayarlarının yapılması, jant değişimi, kış lastiği gibi seçeneklerden faydalanabilirsiniz. Bu konuda tam donanımlı ekip araçları içerisinde ihtiyaç duyulan tüm seçeneklerin bulunması mobil lastikçi adlandırmasının da ne kadar doğru olduğunu göstermektedir.

Eğer yolda kaldıysanız ve yardım aramak için yeterli vaktiniz yoksa lastik ile ilgili tüm sorunların çözümü için bizimle iletişim kurabilirsiniz. İletişim numalarımız ve 7 24 lastikçi destek hattımız üzerinden yardım talebinizi iletebilir ve dakikalar içerisinde size ulaşacak ekip arkadaşlarımızdan destek alabilirsiniz. Üstelik günün her saatinde bize ulaşabileceğiniz gibi gece lastikçisi olarak bu hizmetlerden geceleri de faydalanabilirsiniz.

İstanbul Anadolu Yakası ve çevresinde bulunan destek ekibimiz en kısa sürede aracınızın ve sizin bulunduğunuz konuma gelerek yerinde incelemelere başlayacaklardır. Daha sonrasında lastiklerinizin ihtiyacı ve sizin talebiniz doğrultusunda tamir ve ya değişim işlemlerini yapacaklar üstelik tüm bu işlemler sırasında size gerekli bilgilendirmelerde bulunacaklardır.

fib.net - firmalar işte burada Sosyal Medyada Biz
Copyright 2017 fib.net
Tüm Hakları Saklıdır.
Güvenli Alışveriş

Gizlilik Politikası Kullanım Koşulları
Yenilik Habercisi
Bültenimize kayıt olup tüm
kampanya ve yeniliklerden
haberdar olun !
Bize Ulaşın

Maltepe / İstanbul
Çok Yakında
[email protected]