fib.net - firmalar işte burada

İstanbul Avrupa Yakası Lastikçi

İdris Culfa
İletişim Bilgileri
İstanbul / Sancaktepe
0 (544) 346 20 60
0 (544) 346 20 60
İdris Culfa
Firmanın Kontrol Ettiğimiz Bilgileri
İsim Soyisim :
Vergi Numarası :
Vergi Dairesi :
E-Posta Adresi :
TC Kimlik No :
Sabit Telefon :
Cep Telefonu :
Adres Bilgileri :
İstanbul Avrupa Yakası Lastikçi
  • İstanbul Avrupa Yakası Lastikçi
  • İstanbul Avrupa Yakası Lastikçi
  • İstanbul Avrupa Yakası Lastikçi
  • İstanbul Avrupa Yakası Lastikçi
  • İstanbul Avrupa Yakası Lastikçi

İstanbul Avrupa Yakası Lastikçi

Yolculuğunuz öncesinde tüm önlemleri almanıza rağmen sizin kontrolünüz dışında gerçekleşecek en sıkıntılı durum hiç kuşkusuz lastik patlamalarıdır. Ne zaman ve nerede meydana gelebileceğini kestiremeyeceğiniz bu durum karşısında alınabilecek önlemler de ne yazık ki sınırlıdır. Böyle bir durum başınıza geldiğinde yapılacak en mantıklı şey ise mobil lastikçi hizmetlerinden faydalanmıktır. Peki nedir bu mobil lastikçi hizmetleri, gelin hep birlikte daha yakından inceleyelim.

Yolda kaldığınız ya da sanayi bölgesine uzak olduğunuz durumlarda size en yakın aracın bulunduğunuz konuma gelerek lastikle ilgili tüm işlemlerin halledildiği sisteme seyyar lastikçi hizmetleri adı verilmektedir. Yol yardımı kapsamında gerçekleştirilen bu hizmetler araç sahiplerinin araçlarının başında kalmaları, sevdiklerini korumaları ve kendilerini güvende hissetmeleri için geliştirilmiş bir hizmettir.

Bu hizmetten faydalanabilmek için destek hattı ve telefon numaraları aracılığıyla iletişim kurmak yeterlidir. Özellikle İstanbul Avrupa Yakası ve çevresinden kolayca bizlerle iletişime geçebilir, lastikleriniz ile ilgili tüm sorunlarınız için yardım talebinde bulunabilirsiniz.

Talebiniz doğrultusunda 7 24 lastikçi olarak verdiğimiz hizmetler; yerinde lastik kontrolü, lastik tamiri ve değimi, balans ayarlarının yapılması, jant değişimi ve lastikler hakkında genel bilgilendirmenin yapılmasıdır. Bu hizmetler bulunduğunuz konuma yönlendirilen ekip aracımız ve alanında uzman ekip arkadaşlarımız ile hızlı bir şekilde gerçekleştirilmektedir.

Özenli ve dikkatli bir şekilde yapılması gereken tüm bu işlemler boyunca araç sahiplerine gerekli bilgilendirmeler sağlanır. Araç sahibinin isteği doğrultusunda lastik markasına dikkat edilir. Yaz ya da kış lastiği değişimi de verdiğimiz hizmetler arasındadır. Sadece yolda kalmış araç sahiplerine değil aynı zamanda sanayi bölgesine gitmek istemeyen ya da gece yolculuğuna hazırlanan müşterilerimiz de gece lastikçisi hizmetlerimizden kolaylıkla yararlanabilir.

Tüm bunlar için bir telefon aracılığıyla yardım talebinde bulunmanız ve konumunuzu bize bildirmeniz yeterlidir. O dakikadan itibaren İstanbul Avrupa Yakasındaki konumunuza en yakın ekibimiz size doğru yola çıkacak ve lastikle ilgili tüm işlemlerinizi gerçekleştirmek için ayağınıza geleceklerdir. En hızlı ve en ekonomik çözümlerle birlikte güvenli bir yolculuk için siz de bizimle iletişime geçebilir, günün her saati bu hizmetlerden faydalanabilirsiniz.

fib.net - firmalar işte burada Sosyal Medyada Biz
Copyright 2017 fib.net
Tüm Hakları Saklıdır.
Güvenli Alışveriş

Gizlilik Politikası Kullanım Koşulları
Yenilik Habercisi
Bültenimize kayıt olup tüm
kampanya ve yeniliklerden
haberdar olun !
Bize Ulaşın

Maltepe / İstanbul
Çok Yakında
[email protected]