fib.net - firmalar işte burada

Kadıköy Araç Kaplama

Bu alanda hizmet mi veriyorsunuz? Ücretsiz olarak kayıt et.
Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
Kadıköy Araç Kaplama Giydirme


            Araçların dış görünüşünü mükemmel hale getiren ve şu anda büyük bir ilgi gören araç giydirme işlemleri, yeni nesil oto kaporta kaplama işidir. Bu iş için firmamız özel folyo kullanmaktadır. Mat, sedefli, parlak ve metalik gibi gruplara ayrılan bu folyolarla, kaplama ve display çözümler üretiyoruz. Ayrıca cam film hizmeti de sunuyoruz. Metalik kaplamalar diğerlerine nazaran çok daha büyük bir ilgi ile karşılandı.  Altın kaplama hissi veren sarı metalik kaplamaları en iyi şekilde sizler için hazırlıyoruz. Bir kaç renkten oluşan giydirme ve kaplama işlerini de itina ile uyguluyoruz. Reklam yazıları, özel display çalışmalar ve renkli çalışmalar, özel olarak uygulanmaktadır.

İstediğiniz Araç Giydirme Seçeneklerini Tercih Edebilirsiniz

            Kaplama işlemlerinde, katalogdan yapılan çalışmaları inceleyerek, istediğiniz kaplama işini tercih edebilirsiniz. Sanal çalışma işlemlerinde, aracın fotoğrafı üzerinde renk ve model çalışması yapıyoruz. Yapılacak giydirme modeli konusunda karar verildikten sonra, iş artık ustalarımıza kalmaktadır.

            Giydirme işlemleri, tabela dünyasında ustalık isteyen bir iştir. Bu işin uzmanı olmayan kişiler, bu işi yapamaz. Tecrübe mutlaka gereklidir. Bu işte usta elemanlar, kaplama işleminde, genel kaplama işlemlerinde tek parça yapıştırma işlemini kolaylıkla gerçekleştirmektedir. 

Kaplama Hizmetimiz

            Öncelikle, kaplama yapılacak aracın kaporta üzerinde monte edilmiş parçaları tek tek sökülür. Böylece daha etkili bir görsellik kazandırılmış olur. Kapı kaplama işleminde iki kapıyı da kaplayacak büyüklükte folyo kesilir. Folyo gergin bir halde iki tarafından gerdirilir ve iki kapıya yaklaştırılır. Bir uçtan sert bir kartla, usta yapıştırmaya başlar. Bu işin püf noktası, boşluk kalmamasıdır. Buruşma, yırtılma veya boşluk kalma durumlarında, giydirme işlemi başarısız olur. Folyo kaplanacak alandan her zaman için daha büyük boyutlarda kesilir. Ustalarımız, yapıştırma işlemine bir köşeden başlar. Soğuk havalarda giydirme yapılırsa saç kurutma makinesi ile ısıtma yapılır. Sıcak havalarda gerdirme yapılırsa, folyo fazla gerdirilmez. Kış aylarında açılma veya yarılma gibi durumlar, folyonun fazla gergin bir şekilde yapıştırılmasından kaynaklanmaktadır. Kıvrımların ve köşelerin kaliteli bir şekilde çevrilmesi, tamamen ustalık ister. Metalik renkler, en çok tercih edilen renklerdir. Ancak diğer giydirme seçeneklerine göre biraz daha pahalıdır.

fib.net - firmalar işte burada Sosyal Medyada Biz
Copyright 2017 fib.net
Tüm Hakları Saklıdır.
Güvenli Alışveriş

Gizlilik Politikası Kullanım Koşulları
Yenilik Habercisi
Bültenimize kayıt olup tüm
kampanya ve yeniliklerden
haberdar olun !
Bize Ulaşın

Maltepe / İstanbul
Çok Yakında
[email protected]