fib.net - firmalar işte burada

Kadıköy Asansör Bakım Arıza Tamir

Bu alanda hizmet mi veriyorsunuz? Ücretsiz olarak kayıt et.
Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok

Sosyal hayatımızın çok önemli bir parçası olduğu için, katlar arası ulaşım sisteminin bize ne kadar yardımcı olduğunu bazen atlamış olabiliriz. Bütün binaların konforlu bir yapısı temsil eden ve özellikle son yıllardaki teknolojik gelişimi ile insanlara verdiği hizmeti daha üst düzeye taşıyan asansör, gerçekten hayatımıza kolaylık sağlayan kaliteli bir unsur olarak dikkat çekiyor. Kaliteli malzeme ve değerli metallerin, güvenlik açısından kaliteli bir sistemi oluşturması da büyük önem taşımaktadır. Çelik halat ve ray sisteminde kullanılan çelik yapı,  sistemin daha güvenli olmasında önemli bir etkendir. Kullandığımız malzemeler ve kusursuz işçiliğimizin yanı sıra uygun maliyetle birlikte hayatınızı kolaylaştıran asansörlerin imalat, onarım, tamir ve bakımlarını yapmaktayız.

İstanbul Kadıköy Asansör Bakım Arıza ve Tamir olarak değerlerimiz ve değer yargılarımız vardır. Firmamız için hedeflemiş olduğumuz basamaklarımız için sistemli çalışmamız ile geçmişte ve günümüzde olduğumuz gibi gelecekte de daha iyi işler başaracağımıza eminiz.  Firmamız için en önemli adım müşteri memnuniyetidir. Müşteri ihtiyaç ve beklentileri esas olarak kalite ve normlara uygun mal ve hizmetlerimizi sürekli geliştirmek, kaynaklarımızı etkin ve en verimli şekilde kullanmaktır. Firmamız için en önemli koşullarımız yeniliklere ve değişime açık olmak, gelişen teknolojiyi takip etmek, kalitenin yükselmesi amacıyla tedarikçilerini teşvik etmekteyiz. Sektörümüzde saygın, güvenilir, öncü olmak bizim için en önemlisidir. Müşteri şikâyetlerini olumlu bir deneyime çevirmekteyiz. Çözüm sunmak, beraber çalışmak, memnuniyet sağlamak en hassas olduğumuz noktalarımız olmakla birlikte bu konuda gerekli önlemleri almaktayız.

Siz değerli müşterilerimiz için gün ve saat farkı olmadan 7/24 sizlere hizmet vermekteyiz. Asansör bakım, asansör yenileme, asansör servis, asansör arıza ve daha birçok hizmetimiz için bize ulaşmanız yeterli olacaktır. Uzman kadromuz ile birlikte anında çözüm odaklı bir çalışma içerisindeyiz. Siz değerli müşterilerimize her an hizmet sunabilmek bize mutluluk verecektir. Uzman ekiplerimizin mesleki eğitimleri firmamız adına çok önemli olmakla birlikte mesleki eğitim, seminerleri desteklemekteyiz. Ustalarımızın önce iş güvenliği eğitimlerini aldırmış olup onarım, tamir sırasında karşılaşabileceğiniz her hangi bir sorunu yok etmiş oluyoruz. Kaliteli ve uygun bir hizmet için bize ulaşınız.

fib.net - firmalar işte burada Sosyal Medyada Biz
Copyright 2017 fib.net
Tüm Hakları Saklıdır.
Güvenli Alışveriş

Gizlilik Politikası Kullanım Koşulları
Yenilik Habercisi
Bültenimize kayıt olup tüm
kampanya ve yeniliklerden
haberdar olun !
Bize Ulaşın

Maltepe / İstanbul
Çok Yakında
[email protected]