fib.net - firmalar işte burada

Kadıköy Beyaz Eşya Servisi

Bu alanda hizmet mi veriyorsunuz? Ücretsiz olarak kayıt et.
Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok

Sizlere her geçen gün daha çok yardımcı olabilmek adına profesyonel ve uzman ekibimizle teknolojiden geri kalmayarak yeniliklerimizle montaj, de montaj, bakım ve onarım sektöründe bir numarayız.  Bakım ve onarım beyaz eşyalarınız için önemlidir. Evlerinizde iş yerinizde gerek büroda nerde olursa olsun iklim şartlarına göre beyaz eşyalar hayatımızın bir parçasıdır. Gerek yazın gerekse kışın buzdolabına, klimaya, çamaşır makinesine, bulaşık makinesine ihtiyaç duymaktayız. Ekonomik olarak dikkat edip uygun aldığımız beyaz eşyaların erken bozulması sonucu verilen ekonomik fiyatın zarara dönüşmesini hiçbir tüketici istemez. Bu sebepten beyaz eşyalarınızın bakım ve onarımını mutlaka yaptırın. Bu konuda Kadıköy beyaz eşya servisi olarak bize ulaşabilir ve beyaz eşya konusunda uman kişiler tarafından montajınızı ya da tamirini ve ya bakım onarımınızı üstlenelim. Garantili iş anlayışımızla sorunsuz iş teslimi ve müşteri memnuniyeti ile hizmetinizdeyiz. Donanımlı ve ekipman olarak hazır servis araçlarımız arıza bildirim için beklemektedir.

Sizler de hemen bizlere ulaşın ve beyaz eşyalarınızda ki olası bakım ve onarım çalışmalarını aynı gün ve aynı zamanda sizlere hiçbir zorluk çıkartmadan zahmetsizce çözümleyelim.  Servisimiz üzerinden iletişime geçin ve günün hangi saati olursa olsun bizlere ulaşın. Bütün bilgilerimizden gerek öncesi gerek bakım onarım sonrası hizmetinizdeyiz.

Beyaz eşyalarınızdan daha çok verim alabilmek adına artık bizlere ulaşarak Kadıköy Beyaz Eşya Servisi alanında ki tüm çalışmalarımızdan yararlanabilirsiniz.

fib.net - firmalar işte burada Sosyal Medyada Biz
Copyright 2017 fib.net
Tüm Hakları Saklıdır.
Güvenli Alışveriş

Gizlilik Politikası Kullanım Koşulları
Yenilik Habercisi
Bültenimize kayıt olup tüm
kampanya ve yeniliklerden
haberdar olun !
Bize Ulaşın

Maltepe / İstanbul
Çok Yakında
[email protected]