fib.net - firmalar işte burada

Kadıköy İphone Tamiri

Bu alanda hizmet mi veriyorsunuz? Ücretsiz olarak kayıt et.
Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok

İstanbul Kadiköy İphone tamir ve teknik servisimizden merak ettiğiniz İphone cihazınız ile ilgili sorularınıza anında cevap alabilirsiniz. Amacımız müşterilerimize güven vermek hızlı ve kaliteli çözümler sunmaktır. Bünyemizde bulunan alanında deneyimli teknik servisimiz ve uzman mühendis kadromuzla Kadıköy bölgesi ve semtlerine İphone arızalarında adresinizden alıp tamir aşamasından sonra tekrar adresinize teslim etmekteyiz. Adrestesiniz den cihazlarınızı alıp tamir edip tekrar adresinize teslim etmemizin yanında uygun fiyatlarımız ile müşteriyi kazanmamıza, verdiğimiz hizmetler de daima en iyiyi sunmaya çalışmakta bu sektörde müşteri memnuniyetine verdiğimiz değeri göstermektedir.

Tamir gerektiren İphone cihazlarınızın ekran kırılması, cihazının açılmaması, cihazınızdan ses gelmemesi gibi sorunlarda iş akışımızı sırayla anlatacak olursak, öncelikle sizlerin bizlere bu gibi sorunlarda ulaşmanızı bekleriz. Ulaşma kişisel olarak firmamıza gelirseniz müşteri temsilcimiz sizleri teknik servis ekibimize yönlendirmektedir. Teknik servisimiz arıza tepsini yaptıktan sonra cihazınızın tamir edilmesi için size sunulan uygun fiyatımızı kabul edip onayladıktan sonra tamir aşamasına geçilmektedir. Sorun anında çözümlenecek bir arıza ise hemen tamir edilip müşterimize teslim edilmektedir. Tamir eğer hemen yapılamayacak ise müşterimize tamir süresi bildirilip tamirden sonra adresine teslim edilecektir. Eğer bize telefonla ulaşırsanız ekibimiz adresinizden alıp yine teknik servisimizden arıza tespiti be fiyatı belirleyip müşteri onayından sonra tamir edilip adrese en kısa sürede geri teslim etmekteyiz. Uygun fiyatlarımız konusunda müşterilerimize cihazlarını tamir ettirme rahatlığını yaşatmakta ve ödeme çeşitliliği sayesinde memnun bir şekilde ayrılmalarında yardımcı olmaktayız. Bu aşamada kullanılan yedek parçalar orijinal olup kalitemizden ödün vermeyip 1 yıl garanti vermekteyiz.

İsteyerek hevesle aldığımız cihazlarımızı birçok sebepten dolayı düşürme, çarpma sonucu v.b. gibi arıza oluşması ve siz kullanıcıları üzmüş olsa da firmamız sizlere cihazlarınızın ilk gün ki gibi olacağına garanti vermektedir.    

fib.net - firmalar işte burada Sosyal Medyada Biz
Copyright 2017 fib.net
Tüm Hakları Saklıdır.
Güvenli Alışveriş

Gizlilik Politikası Kullanım Koşulları
Yenilik Habercisi
Bültenimize kayıt olup tüm
kampanya ve yeniliklerden
haberdar olun !
Bize Ulaşın

Maltepe / İstanbul
Çok Yakında
[email protected]