fib.net - firmalar işte burada

Kadıköy Klima Servisi

Bu alanda hizmet mi veriyorsunuz? Ücretsiz olarak kayıt et.
Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok

Klimanızın markası ve modeli ne olursa olsun ilk günkü verimlilik ve performansla çalışması için periyodik bakımının yaptırılması gerekmektedir. Çünkü devamlı olarak çalışan klimalarınız bir müddet sonra pis koku, gürültü, sesli olarak çalışma, ısıtma ve soğutma fonksiyonunda düşme v.b. sorunlar görülür. Bu sorunlardan biri ile karşılaşmamak ya da arıza durumuyla karşılaşmayı en aza indirgemek ve cihazınızı ilk gün ki gibi sağlamak için klima bakımı yaptırmalısınız.

Klimalarınızı arızası, bakım onarımı gibi tüm sorunlarınızı 7 gün 24 saat çağrı merkezimizi arayıp sorunlarınızı bildirip servis talep formumuzu doldurabilirsiniz. İstanbul Kadiköy’ün hemen her semtine ulaşan servis ağı, uzman desteğimiz ve tecrübeli kadromuzla yanınızdayız. Aldığınız klimanızın bakım onarımını yaptırmanız demek, sağlıklı bir kullanım, verimli bir çalışma, arızalanmaların önüne geçmek, tasarruf sağlayıp fatura maliyetini uyguna indirmek, klimalarınızın ömrünün uzaması, temiz hava ve hasta olmamak demektir. Yaz – kış istenilen ayar ile çalışan klimalar, bazı nedenlerden dolayı iç ve dış yüzeylerinde kirlenme ve tahribat meydana gelebilir. Cihazın performansını düşüren bu sorunları ortadan kaldırmak için güvenilir ve bu işi en iyi yapan bir klima servisi tarafından periyodik olarak bakım işlemi yapılması gerekir. Gerek enerji tasarrufu, gerekse de klimanın sorunsuz çalışması ve verim sağlamak acısından bu periyodik kontrollerin ihmal edilmemesi gerekir. Cihazı ekstra bir güç ve enerji harcamaktan kurtaracak, sağlığınızı ve konforunuzu sağlayacak klima bakım hizmetlerinden her daim düzenli olarak yararlanmak için yetkili servisimizden destek alabilirsiniz.

Maddi ve manevi zararlarla karşılaşmamanız için klima bakımını, İstanbul Kadıköy klima servisimize yaptırmanız gereken bir bakım onarımdır. Herhangi bir yetki belgesi olmayan, güven vermeyen, profesyonel bir geçmişi ve teknik servisi olmayan firmalar tarafından düşük ücretlerle yapılan hizmetlerden yararlanmamanızı öneriyoruz. Düzenli olarak klimalarınızın bakımının yaptırıldığı takdirde bakım hizmetlerinin yararını göreceksiniz.

fib.net - firmalar işte burada Sosyal Medyada Biz
Copyright 2017 fib.net
Tüm Hakları Saklıdır.
Güvenli Alışveriş

Gizlilik Politikası Kullanım Koşulları
Yenilik Habercisi
Bültenimize kayıt olup tüm
kampanya ve yeniliklerden
haberdar olun !
Bize Ulaşın

Maltepe / İstanbul
Çok Yakında
[email protected]