fib.net - firmalar işte burada

Kadıköy Kombi Servisi

Bu alanda hizmet mi veriyorsunuz? Ücretsiz olarak kayıt et.
Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok

Firmamız işini en iyi şekilde yapmaktadır. Soğuk kış aylarının vazgeçilmezi haline gelen kombiler doğalgaz sistemiyle çalışmaktadır. Eğer evlerinizde tesisatı yoksa ve doğalgaz sistemi evinizin önüne kadar gelmişse en kısa sürede tesisatı döşetmenizi öneririz. Temiz ve kolay bir yöntemdir. Kaliteli bir ısıtma sistemidir. Kışın hiç zorlanmadan sistemi çalıştırabilirsiniz. Sularınızın ısınmasında, odaların ısınmasında ve doğalgazınızı tüplerde de kullanabilirsiniz.

Kombilerinizin bakımını yaptırmanız önemlidir. Yılda en az bir kez bakım şarttır. Bakım yapılırken temizlenmesi, zımparalanması ve yıkanması gereken bazı parçalar vardır. Onlarda şunlardır; tesisat filtresi, prop gözleri, yanma haznesindeki tozlar, meme gözeneklerindeki tozlar, fan motorundaki tozlar bunlar temizlenmeli ateşleme elektrotları zımparalanması ve de brülöründe parçası sökülüp yıkanması gerekenlerdir. Kombilerinizin bacalı olanlarının bakımında ise şunlar yapılmaktadır. Emniyet limiti kontrol edilmeli eğer bir sıkıntı varsa değiştirilmelidir ve ayrıca bacanın bağlantı haznesinin temizliğinin yapılması gerekmektedir. Bacanın çekiş durumu kontrol edilmelidir. Kombilerinizin petek temizliği de önemlidir. Petek temizliğinin yanında peteklerinizin üst kısımlarına herhangi bir eşya ya da perdelerin peteğin üstüne gelmemesine dikkat edin ısının verimini düşürmektedir. Bakımı yapılan kombileriniz derecesini arttırmadan ısıyı en iyi şekilde sağlar.

Bakım yapan kişilerin kombi konusunda eğitim almış tüm sorunlar karşısında bilgili ve tüm kombi çeşitlerini bilen teknik servis olması gerekmektedir. Konunun uzmanı olmayan teknik servislerden veya firmalardan uzak durun. Kombilerinizi yaptırdığınız servislerin garanti vermesi gerekmektedir. Malzemenin orijinal ve değişen yedek parçanın bir yıl tekrar aynı sorunda işçiliği ve yedek parçası ücretsiz karşılaması ve TSE v.b. gibi gerekli sertifikaların olması gerekmektedir. Tüm bu özellikler firmamızda bulunmaktadır. Tüm teknik ve donanıma sahibiz.

İstanbul Kadıköy kombi servisi firmamızdan yardım alabilir tüm bakımları en kaliteli şekilde yaptırabilirsiniz. 

fib.net - firmalar işte burada Sosyal Medyada Biz
Copyright 2017 fib.net
Tüm Hakları Saklıdır.
Güvenli Alışveriş

Gizlilik Politikası Kullanım Koşulları
Yenilik Habercisi
Bültenimize kayıt olup tüm
kampanya ve yeniliklerden
haberdar olun !
Bize Ulaşın

Maltepe / İstanbul
Çok Yakında
[email protected]