fib.net - firmalar işte burada

Kadıköy Mobil Lastikçi

İdris Culfa
İletişim Bilgileri
İstanbul / Sancaktepe
0 (544) 346 20 60
0 (544) 346 20 60
İdris Culfa
Firmanın Kontrol Ettiğimiz Bilgileri
İsim Soyisim :
Vergi Numarası :
Vergi Dairesi :
E-Posta Adresi :
TC Kimlik No :
Sabit Telefon :
Cep Telefonu :
Adres Bilgileri :
Kadıköy Mobil Lastikçi
  • Kadıköy Mobil Lastikçi
  • Kadıköy Mobil Lastikçi
  • Kadıköy Mobil Lastikçi
  • Kadıköy Mobil Lastikçi
  • Kadıköy Mobil Lastikçi

Kadıköy mobil lastikçi hizmeti, lastiğin mevsimsel olarak değiştirilmesi ve yolda hızlı lastik onarımı için bir hizmettir. Zamandan tasarruf edersiniz ve yolda lastiğinize zarar verirseniz, uzmanlarımız size yardımcı olacaktır. Kadıköy mobil 7/24 lastikçi hizmeti haftanın yedi günü ve tatil günlerinde sizin için çalışıyor, size her zaman yardımcı olmaktan mutluluk duyuyor. Ortalama olarak, olay yerine ulaşmamız tahmini 15 – 20 dakika sürer, sizin için en uygun yer neresi ise oraya gelebiliriz.

Mobil lastik servisini aramak kolay ve hızlıdır. Kuyrukta beklemezsiniz ve iyi ekipman ve deneyimli ustalar işin kalitesini garanti eder. Sipariş vermek için müşteri hizmetleri hattımızı arayın veya siteden çevrimiçi başvuru gönderin. Beklemenize gerek kalmayacak, danışmanlarımız sizinle iletişime geçecek ve yapılacak iş için uygun bir zaman ve yer konusunda anlaşacaktır. Bir lastik servisini aramak, kendi başınıza bir yere gitmekten daha iyidir.

Kadıköy 7/24 lastikçi hizmeti

Günün her saati mobil lastik servisi, acil lastik onarımına veya değiştirilmesine ihtiyaç duyan sürücülere yardımcı olur. Şehrin neresinde olursanız olun, belirlenen saatte uzman bir ekip gelir ve hasarı onarır veya lastikleri değiştirir. Ekip, müşterinin arabasının konumuna ve trafik sıkışıklığına bağlı olarak 15-40 dakika içinde gelir. Uzman personelimiz, belirttiğiniz yere hızlı bir şekilde gelir ve nakit veya kartla ödeme yapabilirsiniz.

Hizmetimizin faydaları:

  • Kalite güvencesi. Şirketin ustaları tarafından yapılan tüm çalışmalar, bakım gerektirmeyen uzun bir hizmet ömrü sağlar. 90 güne kadar garanti veriyoruz.
  • Haftanın 7 günü 24 saat tam kapsamlı jant onarımı. Sabit bir lastik tamirhanesi ile aynı hizmet kapsamını gerçekleştiriyoruz.
  • Farklı ödeme şekli. Araç sahipleri, pos makinesi aracılığıyla doğrudan sürücüden nakit veya banka kartıyla hizmetler için ödeme yapabilir.
  • Hızlı hizmet. Kadıköy mobil lastikçi servisi 24 saat çalışıyor, görevli ekip derhal olay yerine varacak ve hızlı bir şekilde onarım çalışması yapacak.

Siz de acil ve çözülmesi gereken bir lastik problemi yaşadığınızda hemen Kadıköy mobil lastikçi hizmeti ile iletişime geçebilirsiniz. Uzman ekibimiz size hemen dönüş sağlar ve olay yerine geldikten sonra probleminize çözüm sunar.

fib.net - firmalar işte burada Sosyal Medyada Biz
Copyright 2017 fib.net
Tüm Hakları Saklıdır.
Güvenli Alışveriş

Gizlilik Politikası Kullanım Koşulları
Yenilik Habercisi
Bültenimize kayıt olup tüm
kampanya ve yeniliklerden
haberdar olun !
Bize Ulaşın

Maltepe / İstanbul
Çok Yakında
[email protected]